550.000 TL'ye kadar geniş aile otomobili önerisi

Erenyukuop

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, arabamızı yükseltmek amacıyla babamla beraber sattık ve araç arayışına girdik.
Bizim için yakıt tüketimi az olan 5-6 kişinin rahat sığabildiği geniş otomobil önerilerinizi bekliyorum ek olarak 2005 model otomatik Toyota Corolla dikkatimizi çekti 100 binde öneriler için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba, arabamızı yükseltmek amacıyla babamla beraber sattık ve araç arayışına girdik.
Bizim için yakıt tüketimi az olan 5-6 kişinin rahat sığabildiği geniş otomobil önerilerinizi bekliyorum ek olarak 2005 model otomatik Toyota Corolla dikkatimizi çekti 100 binde öneriler için şimdiden teşekkür ederim.

Biraz krişe olacak ama Fiat doblo o bütçede isteklerini karşılayacak en iyi arabalardan.

Doblo dar
Geniş aile arabası alacaksan panelvan tarzı alabilirsin Peugeot partner - berlingo gayet işini görür

Sattığınız araç neydi? Sığabiliyor muydunuz?

Kia shuma ll LS vardı ben şehir dışında okuduğum için sığıyorduk ama ben evde olduğum zaman ufaktan sıkışıyorduk küçük kardeşlerim büyüyünce hiç sığmayız çünkü ama annemden öğrendiğim kadarıyla babam bana sormadan Honda jazz 2011 ile anlaşmış. Öneriler için teşekkürler.

508 alabilirsiniz o fiyat bandinda, hem genis hem otomatik hem de dolu arac. Isterseniz fluence de alabilirsiniz o fiyat bandinda.

620 civarı temiz iyi olanları o kadar kenarda paramız yok.

Kia shuma ll LS vardı ben şehir dışında okuduğum için sığıyorduk ama ben evde olduğum zaman ufaktan sıkışıyorduk küçük kardeşlerim büyüyünce hiç sığmayız çünkü ama annemden öğrendiğim kadarıyla babam bana sormadan Honda jazz 2011 ile anlaşmış. Öneriler için teşekkürler.
Jazz'a sığabileceğinizi düşünüyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı