550-650 PSU önerisi

drx52

Picopat
Daha fazla  
RAM: Corsair 16 GB(2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 RAM.
Anakart: ASUS TUF Gaming B450M-PRO s AMD B450 AM4 DDR4 4400 MHz mATX anakart.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3500X 3.6GHz 35MB cache soket AM4 işlemci.
Ekran kartı: ASUS ROG STRIX GeForce RTX 2060 Gaming Advanced Edition 6 GB 192Bit GDDR6 (DX12) PCI-e 3.0 ekran kartı.
Kasa: XPG Invader-bkcww (bunu almadım düşünüyorum)
PSU 550-560TL geçmeden bir şey düşünüyorum yardımcı olursanız.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM: Corsair 16 GB(2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 RAM.
Anakart: ASUS TUF Gaming B450M-PRO s AMD B450 AM4 DDR4 4400 MHz mATX anakart.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3500X 3.6GHz 35MB cache soket AM4 işlemci.
Ekran kartı: ASUS ROG STRIX GeForce RTX 2060 Gaming Advanced Edition 6 GB 192Bit GDDR6 (DX12) PCI-e 3.0 ekran kartı.
Kasa: XPG Invader-bkcww (bunu almadım düşünüyorum)
PSU 550-560TL geçmeden bir şey düşünüyorum yardımcı olursanız.

Kaçırma derim: CORSAIR CV650 650W 80+ Bronze 120mm Fanlı PSU | ITOPYA
CORSAIR CV550 550W 80+ Bronze 120mm Fanlı PSU | ITOPYA

Konularıma da bakabilirsin 3. kez garantiden gelen güç kaynağım: Corsair CV650W 80Plus Bronze
(1) Corsair CV650W PSU garanti süreci | Technopat Sosyal

Son düzenleme:
Sıkıntı yaşadığın bir PSU'yu öneriyorsun anladığım kadarıyla öyleyse mantıklı mı bu önerin.

Ben sıkıntı yaşadım benim başıma bir şey geldi diye senin başına mı gelecek? Bu mantıklı mı? Ayrıca konularımı okursan ne demek istediğimi daha iyi anlarsın belki. Şu an forumda ve arkadaşlarım kullanıyor bir sıkıntı yaşamıyor gayet memnun.

Gerçekten güvenebileceğim bir PSU mu başka bu öneriyi destekleyen var mı na göre alabilirim.
Ben sıkıntı yaşadım benim başıma bir şey geldi diye senin başına mı gelecek? Bu mantıklı mı? Ayrıca konularımı okursan ne demek istediğimi daha iyi anlarsın belki. Şu an forumda ve arkadaşlarım kullanıyor bir sıkıntı yaşamıyor gayet memnun.

Tek sorun oda değil fiyatı da önemli.

Bu fiyata alabileceğin en iyi güç kaynağı diyebilirim. CV650 modelinden daha iyi. Korumaları tam, 80+ Gold sertifikası var. Bu bütçe aralığında açılan güç kaynağı konularına bakarsan da oldukça önerilen bir model olduğunu görürsün.

PSU gayet güzel fakat site güvenilir mi bilmiyorum ayrıca Corsair CV serisine de bakabilirsin.

Kaliteli bir marka diye biliyorum ama kullanan kişi daha iyi bilir.
Bu fiyata alabileceğin en iyi güç kaynağı diyebilirim. CV650 modelinden daha iyi. Korumaları tam, 80+ Gold sertifikası var. Bu bütçe aralığında açılan güç kaynağı konularına bakarsan da oldukça önerilen bir model olduğunu görürsün.

Sen kullandın mı bu parçayı sana güvenip alabilirim yani sitede güvenilirse sipariş vereceğim.

Geri
Yukarı