550-650W 80+ en az Bronze güç kaynağı önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben hiçbir kötülüğünü görmedim. Kullanan 500 kişi de böyle görmemiş bence siz ürünün kötü olduğuna yönelik bilgilerinizi tekrar gözden geçirin.
Sana söylüyorum neden kötü olduğunu anlamıyorsun. Bence sen ürün ile alakalı iyi bilgilerini gözden geçir. Sadece çalışıyor diye iyi olmuyor o PSU.

Kötü ürün.

Ben hiçbir kötülüğünü görmedim. Kullanan 500 kişi de böyle görmemiş.

Sana söylüyorum neden kötü olduğunu anlamıyorsun. Bence sen ürün ile alakalı iyi bilgilerini gözden geçir. Sadece çalışıyor diye iyi olmuyor o PSU.

Benim bir PSU'dan beklentim yüksek FPS falan değil zaten. Sistemimi güvenli bir şekilde çalıştırıyor mu çalıştırıyor. 80+ sertifikası mevcut. Üstelik sizin önerdiğiniz PSU'nun neredeyse yarı fiyatına. Sistem toplarken bir tane de RAM alırım o fiyata mesela.

Kendi bilgisayarımda bunu kullanıyorum gayet memnunum. Yeni toplayacağım sistemim için de bir tane daha sipariş ettim. Herhangi bir problem yaşamadım tercihinizi bu yönde değerlendirebilirsiniz. Şu anda ekstra indirimde başka sitelere de göz atabilirsiniz.
Kalitesiz ve tercih edilmemesi gereken bir ürün olarak nitelendiriliyor, bu dünyada sadece siz yaşamıyorsunuz. Sorun yaşayan çok fazla kullanıcı var. Arkadaşı da sistemini de kendi görüşlerinize kurban etmeyin. Siz yaşamadınız diye başkaları yaşamayacak diye kaide yok.

Ben hiçbir kötülüğünü görmedim. Kullanan 500 kişi de böyle görmemiş bence siz ürünün kötü olduğuna yönelik bilgilerinizi tekrar gözden geçirin.
Elektrik kesintisi varsa kötü zaten. Koruması yok. Sistem tek yiyecek haberin yok.

Kalitesiz ve tercih edilmemesi gereken bir ürün olarak nitelendiriliyor, bu dünyada sadece siz yaşamıyorsunuz. Sorun yaşayan çok fazla kullanıcı var. Arkadaşı da sistemini de kendi görüşlerinize kurban etmeyin. Siz yaşamadınız diye başkaları yaşamayacak diye kaide yok.
Tam olarak nerede nitelendiriliyor? 500 tane insan alıp kullanıp memnun kalmış bu insanlar bu ürünü neden alsınlar ki hiç kimse tarafından önerilip kullanılmasa?

Sistemimi güvenli bir şekilde çalıştırıyor mu çalıştırıyor
Emin olun ki o PSU ile güvende değilsiniz.
80+ sertifikası mevcut.
Artık çoğu PSU'da sahte de olsa gerçek de olsa 80+ sertifikası var zaten. Bu piyasada sertifikasız bir güç kaynağı bulmanız zor.
Üstelik sizin önerdiğiniz PSU'nun neredeyse yarı fiyatına.
Güvenliği de yarı yarıya ama.

Tam olarak nerede nitelendiriliyor? 500 tane insan alıp kullanıp memnun kalmış bu insanlar bu ürünü neden alsınlar ki hiç kimse tarafından önerilip kullanılmasa?

Kardeşim bak. 500 Dünyanın en büyük kanallarından biri olan LTT bile kötü diyor. Buradaki herkes kötü diyor. İnternette arat iyi diyen tek kişi bile yok. 300TL'ye alınan şey çalışmalı zaten. Çalışınca 5 yıldız veriyorlar tabii ki çalışacak. Turbox değil ya?

Kardeşim bak. 500 Dünyanın en büyük kanallarından biri olan LTT bile kötü diyor. Buradaki herkes kötü diyor. İnternette arat iyi diyen tek kişi bile yok. 300TL'ye alınan şey çalışmalı zaten. Çalışınca 5 yıldız veriyorlar tabii ki çalışacak. Turbox değil ya?
Halihazırda kullandığım çok eski bir sistemimde PSU olarak Power Boost 500W var. Yaklaşık olarak 7 yıldır kullanıyorum. En ufak bir arıza bile vermedi. Kulaktan duyma bilgiler yerine genellikle tecrübe ettiğim ürünleri önerebilirim.
Emin olun ki o PSU ile güvende değilsiniz.

Artık çoğu PSU'da sahte de olsa gerçek de olsa 80+ sertifikası var zaten. Bu piyasada sertifikasız bir güç kaynağı bulmanız zor.

Güvenliği de yarı yarıya ama.
Bir yıldır bu PSU'yu kullanıyorum güvende olup olmadığımı benden iyi biliyorsun herhalde. Başka benim hakkımda neler biliyorsun başka nelerim güvenilmez mesela?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı