5500-6000 TL Monitör Dahil Sistem Toplamak

GamerGirll

Kilopat
Arkadaşlar yaz dönemi bittiğinde bilgisayar parçaları az bile olsa düşüceğinden o zamana kadar güzel bir oyun sistemi toplamak istiyorum. Bu yüzden 5000 TL sisteme , 1000 TL ise 144HZ monitöre ayıracağım. Sizin öneriniz nedir?

Bu kesin bir şey değil. Yaz döneminden ziyade dolarla bağlantılı fiyatlar. Kışın dolar düşer yazın artar diye bir kaide yok. Ülkedeki malum durumlar ortada. Dolar, euro kısa vadede düşeceğe benzemiyor. Size tavsiyem güzel ve uygun bir oyun sistemi toplayacaksanız ve aceleniz yoksa 2017 ilk çeyreğini bekleyin. Firmalar yeni kart tanıtımlarını yapsın. O zaman satıcılar ellerindeki stokları bitirmek için kampanyalara gidiyor. Bu fırsatlardan yararlanarak güzel bir sistem toplayabilirsiniz. Yani ben olsam böyle yapardım.

Çok güzel ve sağlıklı bir sistem oldu. Işine yaradiysa beğenmeyi unutma iyi forumlar :).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı