5500 TL 24 inch 144Hz IPS monitör önerisi

Bütçe
5500
Agalar adamı bugün aradım. Bi elemana haber verdim seni arıyacak dedi aramadı ama. Ben adamı arıyorum açmıyor. İade etmek zorunda kalıcam en son. İade ettiğimde nerden bulurum başka onuda bilmiyorum. Birde ölü pikselden dolayı iade etme dediler. Beğenmedim diye iade et dediler. Çünkü 3-4 ölü piksele kadar kabul etmiyolarmış.

Hocam mönitörde nvidia g-sync logosu var. Nvidia ekran kartı ile daha mı uyumlu çalışır? FreeSyncyi destekliyor mu bu monitör? Kutuda böyle bir ibare bulamadım da?
AOC 27G2SPU modelinin sync teknolojisi Adaptive Sync yani hem Freesync hem G-Sync uyumlu monitör.

Eğer durum anlattığınız gibiyse iade isteyin hocam başka monitörlere bakarız.

Reis yanlış yazmışım pardon değişim istemeyim mi yazacaktım.

Arkadaşlar iadeyi verdim iadeyi kabul ettiler para 2 gün içinde hesaba geçecekmiş. Monitör tavsiyeleriniz yazarmısınız. İşin kötü yanı iade ettiğim monitörü aldığım yerde 6.500 tl olmuş.

Arkadaşlar iadeyi verdim iadeyi kabul ettiler para 2 gün içinde hesaba geçecekmiş. Monitör tavsiyeleriniz yazarmısınız. İşin kötü yanı iade ettiğim monitörü aldığım yerde 6.500 tl olmuş.
@P R O F O U N D @Saint Lucia @Mr. DarkTech

Son düzenleme:

@P R O F O U N D @Saint Lucia @Mr. DarkTech
Hocam yerini aratacağını düşünmediğim,
Bakabilirsiniz. Belki daha iyi öneri yapar hocalar.

Son düzenleme:
Arkadaşlar iadeyi verdim iadeyi kabul ettiler para 2 gün içinde hesaba geçecekmiş. Monitör tavsiyeleriniz yazar mısınız? İşin kötü yanı iade ettiğim monitörü aldığım yerde 6.500 TL olmuş.

AOC yeterli olur. HP epey zam yedi. Ülkemizde bir şeyi alan çok olunca fiyat şişiyor. Garip bir ülkeyiz. Almamak için satıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı