5500 TL Bilgisayar Toplama

Rames Player

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 5500 TL üst sınırım. 5500 TL'ye nasıl bir sistem toplayabilirim yardımcı olur musunuz ? Bu arada monitör ya da diğer cihazlara ihtiyacım yok sadece kasa.

Epic [Donanım Arşivi] | R5 3600 ASUS TUF 3 RX 5700 O8G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com Paranız artıyor geri kalan parayada, bütçenizi biraz aşıyor ancak Adata SX600 512 GB alabilirsiniz. Veya 24 ₺ daha koyup Apacer 240 GB SSD + 1 TB Seagate HDD alabilirsiniz. Adata SU serisi kronik sorunlu olduğu için önermiyoruz.
Bu sistemi ben de gördüm ama bazı kişiler GPU'nun ısınma sorunu var demiş doğru mudur ?
Ayrıca James Donkey ya da Toshiba SSD alsam nasıl olur onun yerine ?

Bu sistemin ekran kartını 280 TL farkla SAPPHIRE PULSE RX5700 ile değiştirin, TUF modeli iyi değil. SSD'yi de idarelik 240 GB takın, sonradan ekleme yaparsınız. 5540 TL falan ediyor, 40 lirayı da verirsiniz.
Teşekkür ederim büyük ihtimalle böyle yapacağım peki @272054'ın attığı sistemi nasıl buluyorsunuz ?

Bende Donanım Arşivi EPİC adlı Kasayı Almayı Planlıyorum Anakart ve ekran kartı değiştirerek ancak ssd konusunda ne yapacağım halen kararsızım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı