5500 TL bütçeyle sistem toplama

Bütçe
5500

-Jwol-

Hectopat
•Sapphire Pulse RX 5600 XT
•R5 3500X
•Aerocool Airhawk Duo 600W
•Gigabyte B450M S2H
•Corsair Vengeance (2x8) 16 GB Ram
•Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM HDD

Alacağım sistem bu işlemciyi R5 3600, sisteme SSD ekle gibi yorumlar görmek istemiyorum çünkü bütçem yok. Sistem önerin de demiyorum; sadece bu sistem nasıldır, almadan önce sizin de yorumlarinizi almak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
•Sapphire Pulse RX 5600 XT
•R5 3500X
•Aerocool Airhawk Duo 600W
•Gigabyte B450M S2H
•Corsair Vengeance (2x8) 16 GB Ram
•Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM HDD

Alacağım sistem bu işlemciyi R5 3600, sisteme SSD ekle gibi yorumlar görmek istemiyorum çünkü bütçem yok. Sistem önerin de demiyorum; sadece bu sistem nasıldır, almadan önce sizin de yorumlarinizi almak istedim.
Pc mi satıyorum ilgilenirsen özelden ulaşabilirsin bir ay oldu alalı

1 aylık bir sistemi neden satiyorsunuz ki bide Ventus modelleri ısındığını için hiç sıcak bakmıyorum.
Çocuk yüzünden istediğim gibi oynayamıyorum aldığım gibi bir köşede duruyor pc. Daha 4-5 saat açık kalmamıştır inan. O yüzden kenarda duracağına paraya çeviriyim istedim. Bu arada ventus ısınıyor demişsin ama tomb raider, nfs heat, metro exodus ve witcher 3 gibi üst düzey oyunlarda 2k ultra ayarlarda oyun oynamama rağmen maximum 77 dereceyi görüyor üstü yok yani deneyebiliriz :)

Çocuk yüzünden istediğim gibi oynayamıyorum aldığım gibi bir köşede duruyor pc. Daha 4-5 saat açık kalmamıştır inan. O yüzden kenarda duracağına paraya çeviriyim istedim. Bu arada ventus ısınıyor demişsin ama tomb raider, nfs heat, metro exodus ve witcher 3 gibi üst düzey oyunlarda 2k ultra ayarlarda oyun oynamama rağmen maximum 77 dereceyi görüyor üstü yok yani deneyebiliriz :)
77 derece az bir değer değil hocam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı