5500 TL Ekran kartı tavsiyesi

Nanokatalog'u tercih etmemelisiniz. Çok uzun süre beklemek istemiyorsanız. Ray Tracing yakın zamanda 1060 ve üstü bütün ekran kartlarına da gelecek. RTX 2070'in en iyi modeli yerine 2080 tercih edilmeli kesinlikle.

Nanokatalog'u tercih etmemelisiniz. Çok uzun süre beklemek istemiyorsanız. Ray Tracing yakın zamanda 1060 ve üstü bütün ekran kartlarına da gelecek. RTX 2070'in en iyi modeli yerine 2080 tercih edilmeli kesinlikle.
Biliyorum başıma geldi 30 gün oldu güç kaynağı gelmedi, kasada 2 gün önce geldi. Newegg de taksit seçeneği varmı yokmu onu bilmiyorum varsa bile göremedim varsa kesinlikle neweggden alıcam.
2080 veya temiz ikinci el 1-2 aylık 1080 ti (3000-3500-4000 arasında var. Şans meselesi)

Ama gönlüm 2080 'den geçiyor yalan yok.
Bende almışken 2080 almak istiyorum.

2.el 1080ti bence söz konusu olamaz sonuçta satan kişinin ekran kartıyla ne yaptığını bimiyoruz ve rtx 2080 de ekstra olarak ray tracing var artı mimari olarak da daha gelişmiş
Kusura bakmayın 1-2 ayda isterse bir günde 48 saat mining yapıp hız asirtsin kartın altını üstüne geçersin soksün tekrar birleştirin birşey olmaz.
Bunu dışında mimari gelişmiştir ama yeterince değil. Performans artışı beklenene göre çok düşük. Ray tracing şu zamanlarda pek gerekli değil kim ne derse desin.

Kusura bakmayın 1-2 ayda isterse bir günde 48 saat mining yapıp hız asirtsin kartın altını üstüne geçersin soksün tekrar birleştirin birşey olmaz.
Bunu dışında mimari gelişmiştir ama yeterince değil. Performans artışı beklenene göre çok düşük. Ray tracing şu zamanlarda pek gerekli değil kim ne derse desin.
2080 daha güncel bir ekran kartıdır söz konusu bu. RTX2080 performans açısından da %5 önde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı