5500 TL Ekran kartı tavsiyesi

Kusura bakmayın 1-2 ayda isterse bir günde 48 saat mining yapıp hız asirtsin kartın altını üstüne geçersin soksün tekrar birleştirin birşey olmaz.
Bunu dışında mimari gelişmiştir ama yeterince değil. Performans artışı beklenene göre çok düşük. Ray tracing şu zamanlarda pek gerekli değil kim ne derse desin.

1 2 ay olduğunu nerden biliyorsunuz adam kullanmıştır 1 yıl miningde 1 2 ay diye yazar sonra alırsınız elinizde süs olarak kalacak kartı

Varsa tabiki ayrıca mining yapan kişilerin faturayı göstereceğinden şüpheliyim isteyen her şekilde yapar kurnazlığını
8 GB zaten yeterlidir bence.

Aynı şekilde bu zamanın şartlarında 8gb vramin yeterli olduğunu düşünüyorum ve 1080ti çıktığı zamanın şartlarında 11gb vramin gereksiz fazla olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Newegg den almanızı öneririm msi ve evganın garantisi her yerde geçerlidir.
Taksit seçeneği mevcutmu o sitede ?
Varsa tabiki ayrıca mining yapan kişilerin faturayı göstereceğinden şüpheliyim isteyen her şekilde yapar kurnazlığını

Aynı şekilde bu zamanın şartlarında 8gb vramin yeterli olduğunu düşünüyorum ve 1080ti çıktığı zamanın şartlarında 11gb vramin gereksiz fazla olduğunu düşünüyorum.
Bencede 8gb yeterli olur.

Amazon'u tavsiye etmeyip Nanokatalog'a yönlendiriyorsunuz arkadaşı, sizi anlamak gerçekten zor. Nanokatalog sizin istediğiniz ürünü Amazon'dan alıp üstüne kar koyarak satan bir firma. Sadece elinde bu ürün varsa ve kur artışından önce alınmışsa (Amazon'dan ucuzsa) tercih edilebilir.
Nanokatolog'a 1000 TL fazladan ödeme yapıp aylarca bekleyip, garantisiz ürün alacağınıza Amazon'dan alın hatta Sahibinden.com'dan.
Sıfır kart:
Msi Rtx 2080 Ventus sıfır, açılmamış kutu - MSI Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 654642677

Evga rtx 2080 xc ultra - Evga Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 677097461

MSI GAMING X RTX 2080 TRIO (SIFIR) - MSI Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 671265510

Amazon'u tavsiye etmeyip Nanokatalog'a yönlendiriyorsunuz arkadaşı, sizi anlamak gerçekten zor. Nanokatalog sizin istediğiniz ürünü Amazon'dan alıp üstüne kar koyarak satan bir firma. Sadece elinde bu ürün varsa ve kur artışından önce alınmışsa (Amazon'dan ucuzsa) tercih edilebilir.
Nanokatolog'a 1000 TL fazladan ödeme yapıp aylarca bekleyip, garantisiz ürün alacağınıza Amazon'dan alın hatta Sahibinden.com'dan.
Sıfır kart:
Msi Rtx 2080 Ventus sıfır, açılmamış kutu - MSI Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 654642677

Evga rtx 2080 xc ultra - Evga Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 677097461

MSI GAMING X RTX 2080 TRIO (SIFIR) - MSI Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 671265510
Açıkladığınız için ve tavsiyelerinz için teşekkürler. Amazon dan link atabilirmisiniz ? Sepete ekleyip al dedikten sonra fiyatı 5000 se 6000 oluyor bende daha önce hiç alışveriş yapmadım Amazondan bilmiyorum.
ve amazonda taksit oluyor mu?

Açıkladığınız için ve tavsiyelerinz için teşekkürler. Amazon dan link atabilirmisiniz ? Sepete ekleyip al dedikten sonra fiyatı 5000 se 6000 oluyor bende daha önce hiç alışveriş yapmadım Amazondan bilmiyorum.
ve amazonda taksit oluyor mu?
Kargo +vergi dahil 860 dolar: Amazon.com: Gigabyte GeForce RTX 2080 Windforce 8G Graphics Card, 3X Windforce Fans, 8GB 256-Bit GDDR6, GV-N2080WF3-8GC Video Card: Gateway

615 dolar 2070 : https://www.amazon.com/EVGA-RTX-207...rds=rtx+2080&qid=1554042512&s=gateway&sr=8-16

Aldıktan sonra bankayı arayıp 3 taksit yapabilirsiniz, birçok banka yapıyor. Alamadan önce sorun bence.

Tavsiyeniz için teşekkürler. 😄
Öncelikle iyi günler.
İNNO3D 2080 4799 2 yıl garantili güvenlilir bir sitede satılıyor.
Bu arada markaya takılmayın. Marka sadece soğutma ve rgb konusunda değişiklik gösterir.
Tavsiyeniz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı