5500 TL Gaming Laptop Önerisi

https://www.hepsiburada.com/casper-...LFTzCFpSZ6UBkHYYxz9y14WbuDsKH1WBoCJBAQAvD_BwE

ben de bu modeli düşünüyorum arkadaşlar, bu dönemde fiyatlar arttığı için excalibur bana mantıklı gibi geldi kullananlar var mıdır ya da ısınma problemleri nedir onları merak ediyorum. Açıkçası casper olduğu için birazda olsa şüphe var içimde
Üstte belirttiğim gibi arkadaşıma alırken ikimizde araştırdık şuan fiyat/performans ürünü Excalibur.Kendi sitesinde konfigüre edebilirsin istersen daha ucuza.Kutusunun üzerinde whatsapp irtibat numaraları var online olarak teknik destek alabiliyorsun,ömür boyu termal bakımını ücretsiz yapıyor (fan temizliği vs.),yetkili servis gelip evden cihazı alıyor tekrar eve teslim ediyorlar vs. gibi servis anlamında güzel hizmet sağlıyorlar.Alışveriş merkezinde standına gidip promotörlerden bilgi aldık senin gibi ısınma problemi vs. var mı diye sorduk,ürünün içi açık halindeki fotoğrafını gösterdiler çift bakır boru ve çift turbo fan mevcut soğutma sistemini biz beğendik açıkçası.Şuan arkadaşım kullanıyor bir sıkıntısı olmadı hiç 1 ay oldu yaklaşık.

sanırım

bu laptopu alacağım bu model hakkında düşünceleriniz nelerdir, kendi sitesinden almamamdaki sebep ise hepsiburada taksit fırsatları açısından bana daha avantajlı geldi.

sanırım

bu laptopu alacağım bu model hakkında düşünceleriniz nelerdir, kendi sitesinden almamamdaki sebep ise hepsiburada taksit fırsatları açısından bana daha avantajlı geldi.
Ben de bunu bekliyorum fakat hiçbir yerde stok yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı