5500 TL IPS panel 27" monitör önerisi

ASUS TUF Gaming VG249Q1A - 24 inç Full HD monitör - 165 Hz, 1ms MPRT, FreeSync Premium - IPS panel, 16:9, 1920x1080, DisplayPort, HDMI bundan alabilirsin gayet güzel kendim kullanıyorum kaç aydır​

@Saint Lucia hocam konu hakkında bilgi sahibisiniz sanırım diğer konularda yorumlarınızı gördüm öneride bulunma şansınız var mı?

Hocam önerim değildir. 24 inc olanını kullandım. Sanki 165 Hz değil de 100 Hz hissiyatı var. Oyunlarda gecikme oluyor.

Hocam birkaç monitör atıyorum, Pazarama, https://www.hepsiburada.com/hp-omen...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.36.8, ASUS VY279HGE 27 Inç Full HD 144 Hz 1Ms IPS FreeSync Gaming Monitör - Laptop.Com.TR, Philips 27M1N3200ZA/00 27" 1ms Full HD FreeSync IPS Monitör Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunlardan hangisini tercih ederdiniz bu fiyat aralığına bunlar var sadece MSI olanı mı önerirsiniz?

Son düzenleme:
Asus markasını öneririm hocam. Güvenilir sağlam markadır. Ölü pixel veya ghosting muhabbetine pek rastlanmaz.

Danışman iyi olmuş.
DP girişi bile olmayan ASUS alınır demek büyük bir kazık yemektir. Bu tür şeylere dikkat etmeden ürün önermek yanlıştır.
HP ise iyi bir marka ama bu serisinden çok memnun kalmadık. Birkaç kişi de panelsel sorunlar denk geldi. Ölü piksel, titreme, çizgi gibi şeyler gördüm bu yüzden öneri potasında son seçenek.
Philips ise güzel üründür. TP vision çatısı altında panel kullandığı için memnun ediyor kullanıcıyı.

Benim tavsiyem Pazarama budur.

AOC olmazsa G2712 tavsiyemdir.
Sıralama; AOC - MSI - Philips - HP. 👍

Danışman iyi olmuş.
DP girişi bile olmayan ASUS alınır demek büyük bir kazık yemektir. Bu tür şeylere dikkat etmeden ürün önermek yanlıştır.
HP ise iyi bir marka ama bu serisinden çok memnun kalmadık. Birkaç kişi de panelsel sorunlar denk geldi. Ölü piksel, titreme, çizgi gibi şeyler gördüm bu yüzden öneri potasında son seçenek.
Philips ise güzel üründür. TP vision çatısı altında panel kullandığı için memnun ediyor kullanıcıyı.

Benim tavsiyem Pazarama budur.

AOC olmazsa G2712 tavsiyemdir.
Sıralama; AOC - MSI - Philips - HP. 👍

Hocam merhaba, ürünü şimdi sipariş vereceğimde bir arkadaşım https://www.hepsiburada.com/lenovo-...pey&utm_source=pc&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c şu ürünüde alabilirsin bu daha iyi AOC'dan dedi size danışmak istedim doğru mu dur?

Geri
Yukarı