5500 TL Monitör ve Ekipman Dahil Sistem Toplama

Murat Yağmur

Hectopat
Arkadaşlar ağırlıklı olarak PUBG, BF 1, League of Legends oynuyorum. Ryzen 3 2200G ile i3 8100 arasında kaldım. Oyun oynuyorum, renderla felan işim olmaz. Ekipmanlar kaliteli olursa sevinirim.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adsız.jpg

Ekipmanları kendin seçmen de fayda var.
Edit: SSD'yi iptal edip, bellekleri 16 yapmak daha mantıklı sanki.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 312345 Böyle birkaç değişiklik yaptım nasıldır? Birde düzenlediğim sistemdeki monitör nasıl?
Anakart olarak H310 önermiyorum. Monitör bütçeyi kısma açısından iyidir. Kasa görselliği önemsemiyorsanız iyidir. 600W PSU'ya ihtiyaç yok, 500 bile çok çok rahat yeterli. Sistem güzel fakart anakartı değiştirmenizi önermem. Daha ucuza daha iyi anakart seçmiştim. Onu öneririm.

İleriye dönük olarak, B360 anakartlarda M.2 desteği ve İntel Optane bellek desteği mevcut. Ayrıca USB portları olarak 2 katı farketmekte. H310 alınabilecek en kötü anakartlar içerisinde ve aynı fiyatın daha altında B360 varken tercih edilmesi saçmalık olur.

İleriye dönük olarak, B360 anakartlarda M.2 desteği ve İntel Optane bellek desteği mevcut. Ayrıca USB portları olarak 2 katı farketmekte. H310 alınabilecek en kötü anakartlar içerisinde ve aynı fiyatın daha altında B360 varken tercih edilmesi saçmalık olur.
Önerinizi göz önünde bulundurarak sistemimi düzelttim teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı