5500 TL R5 5600X için ekran kartı önerisi

EvrenS.

Hectopat
Merhaba.
Başlıkta belirtildiği gibi Ryzen 5 5600X sisteme (anakart: ASUS ROG B550F Wi-Fi)
Ekran kartı almak istiyorum bütçem maksimum 5500 TL.
Sizce bu iki kart nasıl?

Tavsiyelerinizi Sinerji'ya da vatan üzerinden yaparsanız çok sevinirim bugün gidip elden alacağım.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Başlıkta belirtildiği gibi Ryzen 5 5600X sisteme (anakart: ASUS ROG B550F Wi-Fi)
Sizce bu iki kart nasıl?

Tavsiyelerinizi Sinerji'ya da vatan üzerinden yaparsanız çok sevinirim bugün gidip elden alacağım.

2.el alırdım ben olsam sizinle aynı sistemim var. 2.el 3060 Ti aldım 5500TL'ye. Yani aynı fiyata sırf 0 oleun diye RTX3050 almam şahsen. Ama yok illa 0 olsun diyorsaa RTX 3050 al gitsin.

Performansı çok önemli değil, kart hata vermesin yeterli, alacağım bilgisayarda sadece rapor yazılacak arada da StarCraft2 oynanıcak oyüzden çok üst bir ekran kartı almama gerek yok. Bu bilgiyi başta vermem gerekliydi kusurabakmayın, ve hemen bugün almam lazım o yüzden internet üzerinden sipariş veremiyorum, bana yakın 2 mağaza var vatan bilgisayar ve sinerji oyüzden buralardan link verebilir misiniz diye belirttim. Buna göre bir tavsiyede bulunursanız çok mutlu olurum teşekkürler.

Merhaba.
Sizce bu iki kart nasıl?

Attığın kartların ikisi de o fiyata alınmaz, vatan da kazık ayrıca, bu üç modelden birini tercih edebilirsiniz:

Attığın kartların ikisi de o fiyata alınmaz, vatan da kazık ayrıca, bu üç modelden birini tercih edebilirsiniz:

Mevcut ekran kartım bozuk ve yetişmesi geren raporlar oyuzden bugun almak zorundayım, internetten alamam belirttiğim gibi, bir önceki postumda belirttim bana hala trendyol linki veriyorsunuz

Merhaba.
Sizce bu iki kart nasıl?

O fiyata 1650ye falan bulaşmayın.Para tuzağı.

Yeni konular

Geri
Yukarı