5500 TL sistem önerisi

Hocam bu foruma İntel demeyeceksiniz, bu forumda İntel'i önerecek kişi sayısı bir elin parmak sayısını geçmez. Ben @Historia hocama katılarak Ryzen diyorum.

Bu böyle çok Intel karşıtıymışız gibi olmuş ama öyle değil tabi. :D Yanlış anlaşılmasın, her zaman için tüm arkadaşlar f/p değerlendirmesi yapıp incelemeler yapıp buna göre öneride bulunuyorlar.

@YaRGıC44 dostum sözüm sana değil yanlış anlama, yorumu okuyup yanlış algı oluşmasın başkalarında :)

Bu böyle çok Intel karşıtıymışız gibi olmuş ama öyle değil tabi. :D Yanlış anlaşılmasın, her zaman için tüm arkadaşlar f/p değerlendirmesi yapıp incelemeler yapıp buna göre öneride bulunuyorlar.

@Bayram Şenakar dostum sözüm sana değil yanlış anlama, yorumu okuyup yanlış algı oluşmasın başkalarında :)
Hocam zaten biliyorum. Örneğin forum geneli 1500 civarı bütçeye İntel G4560 öneriliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı