5500 TL'ye Sistem Toplama

Nanotkatalog'dan uzak durunuz. Biraz araştırma yaparsanız sorunlu bir firma olduğunu görürsünüz.
Nanokatalog yurtdışı ithalat yapan bir firmadır. Sipariş vermeden bunu göz önünde bulundurmak gerekiyor. Evet bazen kargo gecikebiliyor ancak size gönderim sağlanıyor. Kargo geç geldi diye güvenilmez olmuyor herhalde?

Orada canlı destek var yazarsın, sorarsın stokta var mı diye, varsa zaten 1, 2 güne gelir. Yoksa 1 haftayı bulabilir, erken de gelebilir. Güvenilirdir. 850TL'ye RX 580 almış biri olarak söylüyorum bunu. :)

Demedim mi ben sana ? Sen bile kendi kendine Nanokatalog'dan almaya karar verdin.
Çünkü fiyatlar cazip ve güvenilir :)
Onu elime geçince karar vericez :D. Peki bu GALAX'ın bu modeli nasıl soğutması performansı açısından yani.

Pilav yapıyorum şu an umarım pişman etmezler pilavdan kuru ekmeğe geçiş yaparım. :D

Nanokatalog yurtdışı ithalat yapan bir firmadır. Sipariş vermeden bunu göz önünde bulundurmak gerekiyor. Evet bazen kargo gecikebiliyor ancak size gönderim sağlanıyor. Kargo geç geldi diye güvenilmez olmuyor herhalde?

Orada canlı destek var yazarsın, sorarsın stokta var mı diye, varsa zaten 1, 2 güne gelir. Yoksa 1 haftayı bulabilir, erken de gelebilir. Güvenilirdir. 850TL'ye RX 580 almış biri olarak söylüyorum bunu. :)
Başkan geldin sonunda. Arkadaşlara güvenerek yazdım ama dönüş olmadı pazar diye sanırım. Yarın iletişime geçip durumu değerlendiricem ama;

GALAX GeForce GTX 1080 8GB Ekran Kartı 80NSJ6DHL4EK - Nanokatalog

GTX 1070TI ile arasında 300TL fark var bence değecek bir fark sen ne düşünüyorsun?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı