5500 XT 8 GB ETH mining değerleri

26.8 Mh/s ile kazım yapmaktayım ve 63 Watt harcamaktayım. 2 haftalık kazancım 420 TL, 1 aylık kazancım 800-900 TL arası.

Tavsiye ettiğim ayarlar:

1- VRAM en sona çekilmeli.
2- Power limit -50 yapılmalı.
3- fan ayarları ısıya göre yapılmalı, 52 derece %50 fan ayarına sahibim.

Hocam günlük kaç saat çalıştırıyorsunuz kartı?

Vram Saat hızı 1838mhz de. daha da gider sona kadar çekerim ama bi sıkıntı olmasın sonra ?
Power limit -50 de güç tükemi 54-55 watt sabit epeydir. bi ara 57 oldu indi geri 55 e.
Fan hızı 1750 rpm 50 derecenin az altında geçerli sıcaklık 45derece hep.
yeni başladım bugün sabah itibari ile daha tam bilmiyorum binance pool olarak yaptım bakıyorum arada siteye cüzdana felan bişeler olmuşmu gelmişmi diyede :) gelse napcam onuda bilmiyorum yine videolardan bulup öğreniriz onuda :)
Ethermine'a geçmenizi öneririm, 2 hafta da bir daha çok para yatırıyor Binance'a göre.
Hocam günlük kaç saat çalıştırıyorsunuz kartı?
Oyun oynamadığım günler 24 saat. Oyun oynadığım vakit 21, 22 saat.

12 saat yapmanızı önermem. Yapacağınız minimum saat 20 saat olsun. Kazanacağınız para gözünüzü doyurmayabilir. Ayrıca, saat azaldıkça kazançta azalır, yarısını alabilir misiniz bilmem.
Ben 8-11 saat civarında 2 deneme yaptım ortalama saatlik 1 lira kazandım. Bundan kaynaklı mı? 1660 Super ile 29-30 MH/s civarı alıyorum. Normalde siteler günlük 31-40 lira arasında kazanç gösteriyor ama tutmuyor bende. Minimum hesaba göre bile az kazanıyorum.

Ben 8-11 saat civarında 2 deneme yaptım ortalama saatlik 1 lira kazandım. Bundan kaynaklı mı? 1660 Super ile 29-30 MH/s civarı alıyorum. Normalde siteler günlük 31-40 lira arasında kazanç gösteriyor ama tutmuyor bende. Minimum hesaba göre bile az kazanıyorum.
Evet az yapmanızdan kaynaklı, mining yapacaksanız ve iyi bir kazanç istiyorsanız; 20 saat altı yapmamalısınız. Orada size gösterdiği kazanç, 24 saatlik yapacağınız mininge göre gelen bir kazanç.

Ethermine'a geçmenizi öneririm, 2 hafta da bir daha çok para yatırıyor Binance'a göre.

Oyun oynamadığım günler 24 saat. Oyun oynadığım vakit 21, 22 saat.
şimdi bu yaptığımla sizin dediğiniz aynı değil mi kaçtane var böyle kafam karıştı iyice. birde phonenix miner vardı onumu diyorsunuz acaba ethermine sitesi üzerinden indireyim ona ayar verip yapsam bu lolminer den şuanki yaptığımdan daha mı fazla gelir elde ederim.

şimdi bu yaptığımla sizin dediğiniz aynı değil mi kaçtane var böyle kafam karıştı iyice. birde phonenix miner vardı onumu diyorsunuz acaba ethermine sitesi üzerinden indireyim ona ayar verip yapsam bu lolminer den şuanki yaptığımdan daha mı fazla gelir elde ederim.
Phoneixminer kullanın, Ethermine daha fazla kazanç sağlıyor.

Phoneixminer kullanın, Ethermine daha fazla kazanç sağlıyor.
şimdi napmam gerekiyor bu lolminer ile kazdığım etheri bırakayım mı sabah 8 de başladım bu saat oldu 26m/s kazdı da binance den bakıyorum günlük geçer diyorlardı bişe görünmüyor cüzdan hesabında acaba 24saat olunca mı görünür bişeler.
varsa bu dediğinin phoneixminer ile senin yaptığın daha iyi ise varmı bi video tarzı ona bakarak yapim bari.

Geri
Yukarı