5500 XT 8 GB ETH mining değerleri

şimdi napmam gerekiyor bu lolminer ile kazdığım etheri bırakayım mı sabah 8 de başladım bu saat oldu 26m/s kazdı da binance den bakıyorum günlük geçer diyorlardı bişe görünmüyor cüzdan hesabında acaba 24saat olunca mı görünür bişeler.
varsa bu dediğinin phoneixminer ile senin yaptığın daha iyi ise varmı bi video tarzı ona bakarak yapim bari.
Binance'da yaptığın kazım, gece 3 veyahut sabah 8-9 aralarında yatıyor.

Binance'da yaptığın kazım, gece 3 veyahut sabah 8-9 aralarında yatıyor.
24 saatlik ödeme gerçekleşti binance pool üzerinden size gelen değeri gösterim
0.00005249
BTC
≈ $2.60
bu binance nin pool kısmında.

bir yerde daha madencilik havusu denen yerde de şu rakam var
Birikmiş Kazançlar
0.00067811
ETH

tam çözemedim ama gelen mh/s değeri ile biyerden bakmıştım 4 dolar gelmesi gerektiği gösteriyordu 2,61 gelmiş normal mi bu size sormak istedim.siz demiştiniz phoenixminer ile kazım yapın o daha çok kazandırır diye acaba ona mı geçsem

24 saatlik ödeme gerçekleşti binance pool üzerinden size gelen değeri gösterim
0.00005249
BTC
≈ $2.60
bu binance nin pool kısmında.

bir yerde daha madencilik havusu denen yerde de şu rakam var
Birikmiş Kazançlar
0.00067811
ETH

tam çözemedim ama gelen mh/s değeri ile biyerden bakmıştım 4 dolar gelmesi gerektiği gösteriyordu 2,61 gelmiş normal mi bu size sormak istedim.siz demiştiniz phoenixminer ile kazım yapın o daha çok kazandırır diye acaba ona mı geçsem
İlk günler kazanç az gelir, normaldir az gelmesi.

Ethermine'dan yaparsanız, 2 haftalık ödeme alırsınız ama daha fazla kazanırsınız.

İlk günler kazanç az gelir, normaldir az gelmesi.

Ethermine'dan yaparsanız, 2 haftalık ödeme alırsınız ama daha fazla kazanırsınız.
yardımların için teşekkür ederim. ethermine den yap derken başka bir lolminer gibi program mı acaba başka bişe indirip ayar mı vericez bildiğiniz bi video varmı bakıp anlayabileceğim.

yardımların için teşekkür ederim. ethermine den yap derken başka bir lolminer gibi program mı acaba başka bişe indirip ayar mı vericez bildiğiniz bi video varmı bakıp anlayabileceğim.
Phoneixminer'dan yapın. Aşağıya ayarları bırakıyorum. Start_Miner.bat adlı isimli dosyayı böyle değiştirin.

REM
REM Example bat file for starting PhoenixMiner.exe to mine ETH
REM

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

PhoenixMiner.exe -pool ssl://eu1.ethermine.org:5555 -wal cüzdanadresiniz.takmaisminiz -dagrestart 1 -rvram -1 -eres 0
pause

Phoneixminer'dan yapın. Aşağıya ayarları bırakıyorum. Start_Miner.bat adlı isimli dosyayı böyle değiştirin.

REM
REM Example bat file for starting PhoenixMiner.exe to mine ETH
REM

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

PhoenixMiner.exe -pool ssl://eu1.ethermine.org:5555 -wal cüzdanadresiniz.takmaisminiz -dagrestart 1 -rvram -1 -eres 0
pause
teşekkür ederim.an itibari ile ayarları yaptım phoenix miner den yapıyorum sanki daha seri kazıyor dediğiniz gibi.netten de video bulup az yardım aldım çünkü cüzdan hesabımı ekledim.birşey daha sormak istiyorum bana her sabah 8 gibi yani 24saat dolunca 2.5 dolar gibi bişe yattı bugünde geldi 4.80 felan oldu toplamı zaten 2gündür kazıma başlamıştım yeniyim biliyosun.binance pool a yansıyordu. bu phoenix ile kazımda böyle 24saatte yansıyormu acaba.

teşekkür ederim.an itibari ile ayarları yaptım phoenix miner den yapıyorum sanki daha seri kazıyor dediğiniz gibi.netten de video bulup az yardım aldım çünkü cüzdan hesabımı ekledim.birşey daha sormak istiyorum bana her sabah 8 gibi yani 24saat dolunca 2.5 dolar gibi bişe yattı bugünde geldi 4.80 felan oldu toplamı zaten 2gündür kazıma başlamıştım yeniyim biliyosun.binance pool a yansıyordu. bu phoenix ile kazımda böyle 24saatte yansıyormu acaba.
Şu an Phoneixminer ile Binance Pool'da mı kazım yapıyorsun onu anlamadım ?

Şu an Phoneixminer ile Binance Pool'da mı kazım yapıyorsun onu anlamadım ?
evet. binance den Cüzdan-Spot Cüzdanı-Eht-Yatırma dan ordaki hesap no mu kopyaladım bu phoenixminer dosyasının oraya verdim ayarı kazımı başlattım. 2gün öncekil yaptığımda aynı bu şekil 24 saate bir yatıyor 2.5dolar civarında geldiydi günlük.ana hesap ta görünmüyor pool hesabı kısmı var oraya tıklayınca görünüyor buda aynı şekil mi oldu şimdi yanlış mı yaptım ? birde ethermine.org sitesinden miner address kısmından hesabı girdim ordan da değerler görünüyor.
.
buda lolminer ile 2 günde kazım olandı bıraktım işte senin dediğine geçtim ilk resimlerdekiler senin dediğin sabah 9 gibi başladım sanırım.pool üzerine kaydettim hatamı ettim yani

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-05-17 113722.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-05-17 113722.jpg
    133,9 KB · Görüntüleme: 35
  • Ekran görüntüsü 2021-05-17 113812.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-05-17 113812.jpg
    113,4 KB · Görüntüleme: 40
  • Ekran görüntüsü 2021-05-17 114052.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-05-17 114052.jpg
    102,5 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Evet. Binance'den cüzdan-spot cüzdanı-eht-yatırmadan oradaki hesap no mu kopyaladım bu PhoenixMiner dosyasının oraya verdim ayarı kazımı başlattım. 2gün öncekil yaptığımda aynı bu şekil 24 saate bir yatıyor 2.5dolar civarında geldiydi günlük. Ana hesap ta görünmüyor pool hesabı kısmı var oraya tıklayınca görünüyor bu da aynı şekil mi oldu şimdi yanlış mı yaptım? Bir de ethermine.org sitesinden miner address kısmından hesabı girdim oradan da değerler görünüyor.

Bu da lolMiner ile 2 günde kazım olandı bıraktım işte senin dediğine geçtim ilk resimlerdekiler senin dediğin sabah 9 gibi başladım sanırım. Pool üzerine kaydettim hatamı ettim yani.

Sen Binance Pool'da kazmıyorsun, Ethermine'dan kazıyorsun.

Eğer cüzdan adresini doğru yapıştırdıysan, Ethermine üzerinden "unpaid balance" kısmında 0.01000 yazana kadar Ethereum birikmeli.

2 hafta içinde 0.01000 ETH birikirse, otomatik olarak Binance hesabına geçecek Ethereum.

Binance kısmından kontrol etmene gerek yok, Ethermine'dan kontrol edeceksin.

Sen Binance Pool'da kazmıyorsun, Ethermine'dan kazıyorsun.

Eğer cüzdan adresini doğru yapıştırdıysan, Ethermine üzerinden "unpaid balance" kısmında 0.01000 yazana kadar Ethereum birikmeli.

2 hafta içinde 0.01000 ETH birikirse, otomatik olarak Binance hesabına geçecek Ethereum.

Binance kısmından kontrol etmene gerek yok, Ethermine'dan kontrol edeceksin.
aynen binance pool kısmı bitti lolminer kazarken bakıyordum. yani şimdi diyosunki cüzdan adresini doğru kayıt ettiysen.etmemiş olsam kazım işlemi yaparmıydı.ki resimde gösterdim baktıysan ethermine dashboard kısmında azcıkda olsa rakamlar görünüyor.binance nin o dediğim yerden cüzdan adresimi kopyaladım herşeyi videodaki gibi yaptım yani video linkini gönderebilirim youtubeden baktım.
2 haftada 0.01000 iyi bir rakam mıdır hiç anlamıyorum ama öğrenecez yavaştan.çok teşekkür ederim her mesajıma cevap verip yardımcı olduğun için.
sen de aynı işlemi mi yapıyorsun ve tek ekran kartı ilemi. kaç mh/s değer alıyorsun

Son düzenleme:

Geri
Yukarı