5500 XT sistemin Valorant performansı nasıl?

Makaleler
42
İlk kez Valorant oynadım ve kendi sistemimle tüm ayarlarda kayıt yaptım. Toplamda 1 saat kadar oynadım performans aşağı yukarı hep böyleydi. Bu sistemde bu performans normal midir, yapılacak farklı ayarlar var mıdır? Bağlantım bugün kötü sanırım sağda çıkan o hatayı bu nedenle alıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem özellikleri:
  • Ryzen 3 3300X
  • Sapphire Pulse RX 5500 XT 8 GB
  • MSI B550-A PRO
  • 2x8 GB RAM

Gayet normal bence. Anormal bir durum -kaydedildiği kadarıyla- yok.

15 dakikalık bir kayıttı da arada kırptım tüm ayarları koyabilmek için. Ekran kartı %99 olmayınca pek fark etmedi gerçi aynı gibiler.

Bir sorun yok. 1 senelik bir test ama alınan değerler benzer/eşit.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir sorun yok. 1 senelik bir test ama alınan değerler benzer/eşit.

Bu videoyu görmemiştim. Güzel soğutmuş stok fan değildir sanıyorum, benimki Spire takmama rağmen 70 dereceye kadar atıyor hemen.

@kino

Yani sana bir soğutucu lazım, farkındasındır. 3300X'in de 3600'den yana aşağı kalır yanı yok.

Doğru. Benim kasa ve donanım tamamen siyah biliyorsun uygun fiyatlı bir tane siyah fan bulamadım. Be Quiet, Arctic vb. en düşük 500 TL'den başlıyor.

Geri
Yukarı