55000-60000 TL sistem tavsiyesi

@Sir Benjamin @messinicocugu @356280
Arkadaşlar ekran kartını İngiltere'den bir akraba hediye getirecek bana konuştum. Dışındaki parçaları da şu şekil ayarladım kaba taslak nasıl olmuş sizce? Beyaz renkli sistem fantezisi Avrupa'da olsak güzel olabilirdi ama Türkiye'de pek mantıklı değilmiş bunu anladım.

Dosya Ekleri

• 36F6CA3E-9776-41F7-A6E8-AB010F2C2AD6.png
    36F6CA3E-9776-41F7-A6E8-AB010F2C2AD6.png
    125,4 KB · Görüntüleme: 72
Performansına göre pahalı olmuş ne yazık ki, daha iyi bir sistem çok rahat çıkar. Hazır toplanmış almaktansa toplamayı öğrenip kendiniz toplamanız daha mantıklı.

Arkadaşlar ekran kartını İngiltere'den bir akraba hediye getirecek bana konuştum. Dışındaki parçaları da şu şekil ayarladım kaba taslak nasıl olmuş sizce? Beyaz renkli sistem fantezisi Avrupa'da olsak güzel olabilirdi ama Türkiye'de pek mantıklı değilmiş bunu anladım.

Hocam bilmiyorum mantıklı gelir mi de şöyle bir hazır sistem buldun bakın isterseniz;

Performansına göre pahalı olmuş ne yazık ki, daha iyi bir sistem çok rahat çıkar. Hazır toplanmış almaktansa toplamayı öğrenip kendiniz toplamanız daha mantıklı.
hazır set değildi aslında parçaları kendim seçmiştim. ne gibi bir güncelleme yapmamı önerirsiniz?
Hocam bilmiyorum mantıklı gelir mi de şöyle bir hazır sistem buldun bakın isterseniz;
ddr5 bir sisteme karar kıldım dostum. teşekkür ederim yine de

Çok pahalı olmuş hocam sistem daha iyi bir sistem toplanabilir ya da hazır sistem alacaksan çok daha ucuza iyileri var bunlar gibi:
DDR5 istiyorsan kendimde Akakçe'den toplayabilirim.

hazır sistemler çok sıkıntı geliyor bana mutlaka kritik bir noktadan kısıyorlar ve o nokta eninde sonunda bir iki yıla sırıtıyor, bundan hoşlanmıyorum. ama dediğim gibi i9 12900kf li 3080ti li sistem olarak bakıp bunları toplayabildim, güncelleme öneriniz olursa aydınlatır mısınız beni?
Çok pahalı olmuş hocam sistem daha iyi bir sistem toplanabilir ya da hazır sistem alacaksan çok daha ucuza iyileri var bunlar gibi:
DDR5 istiyorsan kendimde Akakçe'den toplayabilirim.

@osmannberkk hazır sistem kullanıyorum, 6 aydır tek bir patlak vermedi. İyi bir özelleştirme ile bir şey olmaz, yeter ki malzemeler kaliteli olsun.

Hazır sistemler çok sıkıntı geliyor bana mutlaka kritik bir noktadan kısıyorlar ve o nokta eninde sonunda bir iki yıla sırıtıyor, bundan hoşlanmıyorum. Ama dediğim gibi i9 12900KFli 3080 Ti'li sistem olarak bakıp bunları toplayabildim, güncelleme öneriniz olursa aydınlatır mısınız beni?

İtopya zorunlu mu çünkü internetten indirim olmadığı aman daha pahalı satıyorlar.

GameGaraj'dan iyi sistemler çıkabiliyor, Sinerji'de de iyi sistemler var. Bu iki site zaten özelleştirme konusunda İtopya'dan daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı