55000 TL'ye laptop önerisi

bilmiyorumkib

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba,
40-55 bin bütçem var. Windows tabanlı ekranı 15 inç ve üzeri, yükleyeceğim yazılım ve CAD programlarını kaldırabilecek bir laptop öneriniz var mı?
Bir de monitör olarak önerebileceğiniz var mı? Teşekkürler.

Merhaba,
40-55 bin bütçem var. Windows tabanlı ekranı 15 inç ve üzeri, yükleyeceğim yazılım ve CAD programlarını kaldırabilecek bir laptop öneriniz var mı?
Bir de monitör olarak önerebileceğiniz var mı? Teşekkürler.
Monitör bütçeden ayrı mı?
HP Victus 16-R1025NT 9J227EA i7-14700HX 16 GB 512 GB SSD RTX4070 16.1" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Windows işletim sistemini kurmak çok basit iş zaten.

Victus alınmaz yerine ASUS ROG STRIX ASUS A16 bulunabilirse Nitro 16 Predator MSI Vector vs. daha iyi olur Omen ve HP de ağır bir limit sorunu var.

Victus alınmaz yerine ASUS ROG STRIX ASUS A16 bulunabilirse Nitro 16 Predator MSI Vector vs. daha iyi olur Omen ve HP de ağır bir limit sorunu var.
Victus'u önermiyordular. bu bütçeye nitro 16 daha mantıklı olmaz mı?
Victus 15 için geçerli dedikleriniz. 16 da o sorun neredeyse yok denecek kadar az.
Predator serisi bulamadığım için atmadım.

Victus 15 için geçerli dedikleriniz. 16 da o sorun neredeyse yok denecek kadar az.

Hayır az değil fazla 14.5k puan alan var R7 7840HS de isterseniz ege hocama sorun onda da Omen vardı sanırsam.

Bende de R5 7640HSli modeli var gene PL den muzdarip.

Açtığım konuda öyle söylemediler. ayriyeten @erengore hocam da önermiyor.

Açtığım konuda öyle söylemediler. Ayrıyeten @erengore hocam da önermiyor.

Hocam frametimeiniz belli bir kullanmadan sonra dolar kuruna dönüşüyor bir de drop yiyorsunuz %1'lik FPS'i çok düşük.

Yeni konular

Geri
Yukarı