5500TL İle i7-6700 ve RX480 Monitör Dahil Sistem Toplama

Konuyu açan arkadaşın i7 çarpan kilitsiz işlemci istemesini anlayabiliyorum. i5 6400 rx 480'e yeter fakat ileride overclock şansı olmadığı için direk işlemci&anakart değiştirmesi gerekecek. Dolayısıyla i7 çarpan kilitsiz veya i5 6600k alınmadığı sürece sistem uzun ömürlü olmayacaktır.

Edit:
Twitch yayıncılığı için işlem gücü yüksek bilgisayara ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorum. Up hızınız 10mbit olsun, yeterli :)

Bence tüm parçaları aynı yerden alma takıntısından vazgeçip, en uygununu en sağlamını bulmaya çalış. Ayrıca şimdilik sadece SSD kullanıp HDD yi daha sonraya bırakarak monitör için bütçe açabilirsin.

Bence tüm parçaları aynı yerden alma takıntısından vazgeçip, en uygununu en sağlamını bulmaya çalış.
Vatandan kredi kullanıp alacağım için başka yerden alamıyorum.

Sistemin son hali şöyledir arkadaşlar 5000Tl ye düştü ve benim için çok iyi oldu. Tabi işlemciyi i5 6600'e düşürdüm.

11.jpg

Evet ama çok az bi fiyat farkıyla Strix kalitesi ve soğutma
Ayrıca yine çok az fiyat farkıyla işlemcilerini K seçebilirsin

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı