5500TL iPhone 8 Plus alınır mı?

Ben 8 olarak görmüştüm yanlışım varsa affola fakat SE 2020 A13 kullanırken 8 Plus A11 kullanıyor. Nasıl daha iyi olabiliyor?
Herşey işlemci değil ;D 720p ekran var onda. Apple'ın giriş segmenti telefonu. 8plus ise amiral gemisi. Se ip6'ys benziyor. O telefona para vermem ben şahsen.

Temiz 8 Plus buldum. Ekranı değişmiş batarya değişmiş. Batarya güçlendirilmiş batarya sağlığı 100. yurt içi cihazı. Touch ID ve True Tone çalışmıyor. Alınır mı? Piyasası 8-9k bu telefonun. Ucuza buldum alıp satabilirim yani.
@EsatKa
Bence alınır. Bu fiyatlara alacağınız android telefonlar uzun vadede size sorun çıkarabilir.
Ancak cihazın batarya durumu ve kozmetik durumu da önemli.
Parçaların orijinalliği ve temizliği de önemli.

Alırsanda 8-9k e satman zor. Ekranı değişmiş bir cihaza aklı başında bir insan 8-9k TL vermez.
Satmak için almıyorum. 5.5K aldığım cihazı 7k'ya rahat satarım.

Cihazı kullanacağım. S10e kullanıyorum bataryası ölü şarj soketi bozuk ön cam kırık arka cam kırık. Bunu tamir ettirmek 3k tutar. Yeni telefon alacağım o yüzden. Yazı telefonsuz geçiremem.

Hocam isterseniz satıp S10 Plus bakın.
S10e'den neden s10 plus'a geçeyim ki? Aynı telefon sadece ekran büyük. 8 plus'ı aldım dolap üzerinden patates gelmez inşallah😁

S10e'den neden s10 plus'a geçeyim ki? Aynı telefon sadece ekran büyük. 8 plus'ı aldım dolap üzerinden patates gelmez inşallah😁
S10 Plus 1440P (2K) ekran
------------
S10e 1080P ekran

S10 Plus bataryası daha iyi.
Piksel yoğunluğu daha iyi.

S10 Plus 8 GB RAM
------------
S10e 6 GB RAM

Benchmark puanı ve kamera olarak da S10 Plus çok daha iyi.

Neyse artık 8 Plus almışsınız.
Hayırlı olsun deneyimlerinizi yazarsınız geldiğinde.

Geri
Yukarı