5500TL monitör dahil bilgisayar toplama

osman5123

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba, bu gunlerde cok zor biliyorum ancak 5500TL'ye 144Hz 1ms monitör dahil bir laptop setup toplamak istiyorum.
Oyle aman aman olamk zorunda degil ancak Fortnite, Minecraft ve Valorant gibi oyunlari 150FPS seviyelerinde oynatsa yeter. 8 GB RAM ve 240GB SSD olursa cok iyi olur.

Onerileriniz için simdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bu gunlerde cok zor biliyorum ancak 5500TL'ye 144Hz 1ms monitör dahil bir laptop setup toplamak istiyorum.
Oyle aman aman olamk zorunda degil ancak Fortnite, Minecraft ve Valorant gibi oyunlari 150FPS seviyelerinde oynatsa yeter. 8 GB RAM ve 240GB SSD olursa cok iyi olur.

Onerileriniz için simdiden teşekkür ederim.
İmkansız en düşük gaming laptoplar 6.5k ama bunun yerine apu bir masaüstü pc alıp üstün 144 hz bir monitör alabilirsin.

Birazdan "Şuan Dolar 1.87 PC Alınmaz Bu Devirde" diye mesaj yazma abi 2011de değiliz o fiyata öyle bir pcyi almaya çalış sana hareket çekerler. (Şaka Amaçlıdır)

O paraya Osmanı çizecek ekran kartına sahip laptop bulamazsın bile . Kaldı ki yaşın muhtemelen 9 falan ve Ryzen APUları çok iyi sanıyorsun. En iyisi bile GT730 performansı veren Valorantı 5FPSde oynayacağın bir sisteme 144Hz monitör takmanın mantığı nedir? 144Hz monitörün kendisi 3000TL!

Yeni konular

Geri
Yukarı