5500TL monitör önerisi

Cevabınız için teşekkür ederim. 24 inç tercih edeceğim hocam.
Sizce hangi monitörü almak daha mantıklıdır?
24G2SPU en iyisi.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Bütçeyi 6kya çıkarttım ben önerebileceğiniz başka bir monitör var mı yoksa bu monitör iyi mi?
Goruntu kalitesi olarak 24G2SPU ve R25i-30 bu butcede en iyilerden. Ama goruntu kalitesi olarak daha zayif bir model olmasina karsin 240 Hz olmasiyla one cikan Odyssey G4 25" var.

Goruntu kalitesi olarak 24G2SPU ve R25I30 bu butcede en iyilerden. Ama goruntu kalitesi olarak daha zayif bir model olmasina karsin 240 Hz olmasiyla One cikan Odyssey G4 25" var.

Anladım hocam. Sürekli rekabetçi oyunlar oynamayacağım hikayeli oyunlar da oynayacağım. Sadece Valorant için 240Hz almak mantıksız gibi görüntü kalitesi de önemli benim için zaten 240FPS alamayacağım hikayeli oyunlarda. Cevabınız için teşekkür ederim. Sizce 24G2SPU mu yoksa R25I30 mu? 165Hz ile 180Hz arasındaki fark ve 1ms ile 0.5ms arasındaki fark belirgin mi?

165Hz ile 180Hz arasındaki fark.
Önemsiz.
1ms ile 0.5ms arasındaki fark belirgin mi?
Pazarlama taktiği bunlar. 165-180 Hz monitörler 1ms MPRT'yi native bir şekilde alamazlar, BFI denilen motion bluru azaltan teknolojiyle alabilirler. Bu özellik de ucuz monitörlerde overshoot veya ghosting gibi sorunlara yol açar. GtG ise OLED olmadığı sürece 0.5ms civarlarında dolaşamaz. İki monitörün de ortalama GtG süresi 5-6ms civarında. Bu da rahatsız etmeyecek düzeyde bir GtG değeridir.

Alabilirsin.

Önemsiz.

Pazarlama taktiği bunlar. 165-180 Hz monitörler 1ms MPRT'yi native bir şekilde alamazlar, BFI denilen motion bluru azaltan teknolojiyle alabilirler. Bu özellik de ucuz monitörlerde overshoot veya ghosting gibi sorunlara yol açar. GtG ise OLED olmadığı sürece 0.5ms civarlarında dolaşamaz. İki monitörün de ortalama GtG süresi 5-6ms civarında. Bu da rahatsız etmeyecek düzeyde bir GtG değeridir.

Alabilirsin.
Cevabınız için teşekkürler.24G2SPU tercih edeceğim almışken kaliteli bir şey almış olayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı