5500TL monitör önerisi

Mirlex

Hectopat
Arkadaşlar geçen günlerde tekrardan yazmıştım, öncelikle merhaba. Ben genelde CS:GO oynayan biriyim ve monitörüm 75 Hz doğal olarak artık yetmemeye başladı fakat şu an da sınava hazırlanıyorum, ondan çok giremiyorum. Alırsam hafta sonları anca girebileceğim. 240 Hz monitörler 6000 TL fiyattan başlıyor ve bu fiyata 2K 165 Hz IPS panel monitörler bulunmakta ama çok da aradayım. Turnuvalardan para kazanmak ve rakiplerimin arasında çok bir fark da olmasın istiyorum ama görüntüm de iyi olsun istiyorum. Ne yapmalıyım, yardımcı olur musunuz? 240 Hz ile 165 Hz arasında çok bir fark bulunmakta mı ve sizce bu paraya 24 inç mi almalıyım yoksa 27 mi? Bütçemi en fazla 500 TL arttırabilirim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar geçen günlerde tekrardan yazmıştım, öncelikle merhaba. Ben genelde CS:GO oynayan biriyim ve monitörüm 75 Hz doğal olarak artık yetmemeye başladı fakat şu an da sınava hazırlanıyorum, ondan çok giremiyorum. Alırsam hafta sonları anca girebileceğim. 240 Hz monitörler 6000 TL fiyattan başlıyor ve bu fiyata 2K 165 Hz IPS panel monitörler bulunmakta ama çok da aradayım. Turnuvalardan para kazanmak ve rakiplerimin arasında çok bir fark da olmasın istiyorum ama görüntüm de iyi olsun istiyorum. Ne yapmalıyım, yardımcı olur musunuz? 240 Hz ile 165 Hz arasında çok bir fark bulunmakta mı ve sizce bu paraya 24 inç mi almalıyım yoksa 27 mi?
Bu fiyata, İps 165hz 2k monitör atar mısınız?
Yoksa 24inc 240hz alınabilir.

Arkadaşımdan edinmiştim yanlış olabilir kusura bakma. 240 Hz 24 inç önerebiliceğin var mı alırken iyisini almak istiyorum en fazla 500 TL çıkabilirim.
Aoc modeli gayet güzel.

AOC modeli gayet güzel.

Peki bunda Fast IPS yok ghosting yaşar mıyım çünkü ASUS TUF GAMING 24.5" VG259QM 280Hz 1ms 2xHDMI DP HDR400 G-Sync FHD Fast IPS Gaming Monitör | ITOPYA bu monitör İtopya outlette 5900 küsur fiyatta. Bir de neden outlet ile normalinde bu kadar fiyat fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı