5500TL monitör önerisi

697548

Femtopat
Aradığım monitörde istediğim özellikleri belirttim bütçe 5500 TL.
Kronik sıkıntısı olmayan ghosting vs. olmayacak kaliteli monitör önerileri yapabilir misiniz?
Ekleme yapıyorum: NVIDIA ekran kartıyla beraber kullanacağım için G-Sync özelliği monitör bulunması daha iyi olur, çok önemli değil olmasa da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kronik sıkıntısı olmayan ghosting vs. olmayacak kaliteli monitör önerileri yapabilir misiniz?
Ekleme yapıyorum: NVIDIA ekran kartıyla beraber kullanacağım için G-Sync özelliği monitör bulunması daha iyi olur, çok önemli değil olmasa da olur.

Bütçe varsa:

Bütçe yoksa:

Kendim kullanıyorum 6 aydır sistemle birlikte aldım gayet tatmin edici.

G24F-2 kullanıyorum, fiyatını hak ediyor.

Hocam bir de şöyle bişey var:
5700e 2k 27 inç monitör
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçe varsa:

Bütçe yoksa:

bütçeye ekleme yapamıyorum maalesef. cevabınız için teşekkür ederim.değerlendireceğim.

Bana Göre şu an bundan iyisini ve uygununu bulamazsınız
27inç
IPS
165Hz
1ms
Yükseklik ayarı var
Pivot var

Genel olarak rekabetçi oyunlar oynayacağım. 27 inç sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum bu tarz oyunlar için. Cevabınız için teşekkürler.

cevabınız için teşekkür ederim.değerlendireceğim.

Kendim kullanıyorum 6 aydır sistemle birlikte aldım gayet tatmin edici.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Ölü pixel, ghosting gibi sorunlarla karşılaştınız mı bilgisayarda?

Hocam bir de şöyle bir şey var:
5700e 2K 27 inç monitör
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cevap için teşekkürler. Game Booster markasını pek sevmiyorum ama değerlendireceğim.

27" istersen 27G2SP öneririm.

24" olarak ise 24G2SPU ve R25i-30 var.

27" istersen 27G2SP öneririm.

24" olarak ise 24G2SPU ve R25i-30 var.
Cevabınız için teşekkür ederim.24 inç tercih edeceğim hocam.
Sizce hangi monitörü almak daha mantıklıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı