5500TL telefon tavsiyesi

Bütçe
5000-6000

ömer alp

Centipat
Daha fazla  
Bu fiyat civarında en mantıklı Android telefon önerisi. Sosyal medyada, internet bağlantılarında ve bataryada sorun olmamalı. Kameraya pek fazla takılmam ama yine de 5K verdiği telefona orta seviye de olsa bir kamera görmek istiyor insan. Çok fazla tryhard falan oyun oynanmam Max 1 saat CoD.

Bu ihtiyaçlara göre en çok önerilen ve bilinen Redmi 10 2022'yi bulabildim.

Pek fazla yanaşmamakla beraber 2. el iPhone tavsiye ediyor çevremdekiler bu fiyat bandında yoktur diye tahmin ediyorum ama piyasadan hakim bir arkadaş varsa bu konuda da bilgilendirirse memnun olurum.

Bu fiyat civarında en mantıklı Android telefon önerisi. Sosyal medyada, internet bağlantılarında ve bataryada sorun olmamalı. Kameraya pek fazla takılmam ama yine de 5K verdiği telefona orta seviye de olsa bir kamera görmek istiyor insan. Çok fazla tryhard falan oyun oynanmam Max 1 saat CoD.

Bu ihtiyaçlara göre en çok önerilen ve bilinen Redmi 10 2022'yi bulabildim.

Pek fazla yanaşmamakla beraber 2. el iPhone tavsiye ediyor çevremdekiler bu fiyat bandında yoktur diye tahmin ediyorum ama piyasadan hakim bir arkadaş varsa bu konuda da bilgilendirirse memnun olurum.

İkinci el:
S9 serisi
iPhone 7 veya iPhone 8 serisi
Sıfır olarak ise:
M13

İkinci el:
S9 serisi.
iPhone 7 veya iPhone 8 serisi.
Sıfır olarak ise:
M13.

M23 onerir misin çevrem onu öneriyor ful şu an.

Bütçeyi aşıyor ama 2. alışımız çok memnunum.

Herkes uzun kullanımda donma kasma vs demiş ve RAM'in yetersiz kalacağından bahsetmiş ama ben çok fazla oyun oynamadigim icin bir sorun yaşayacağımı sanmıyorum sizde böyle sorunlar oldu mu uzun kullanimda.

Geri
Yukarı