5500TL telefon tavsiyesi

Bütçe
5000-6000

Bütçeyi aşıyor ama 2. alışımız çok memnunum.

Herkes uzun kullanımda donma kasma vs demiş ve RAM'in yetersiz kalacağından bahsetmiş ama ben çok fazla oyun oynamadigim icin bir sorun yaşayacağımı sanmıyorum sizde böyle sorunlar oldu mu

Bütçe artarsa öneririm.

Bu fiyat civarlarında en iyisi bu galiba ama A13 ile aralarında 1000 TL olmasına rağmen çok fazla fark göremedim M23'un bir 120 Hz ekranı var bir de 128 GB alanı sizce hangisini tercih etmeliyim.

Son düzenleme:
Herkes uzun kullanımda donma kasma vs demiş ve RAM'in yetersiz kalacağından bahsetmiş ama ben çok fazla oyun oynamadigim icin bir sorun yaşayacağımı sanmıyorum sizde böyle sorunlar oldu mu

Bu fiyat civarlarında en iyisi bu galiba ama A13 ile aralarında 1000 TL olmasına rağmen çok fazla fark göremedim M23'un bir 120 Hz ekranı var bir de 128 GB alanı sizce hangisini tercih etmeliyim.
Arada fark var hocam. @JakerT4 anlatır istersen.

Arada fark var hocam. @JakerT4 anlatır istersen.

Hocam dediğim gibi yine çok kısa özer geceyim orta kalite kamera, Max FIFA CoD tarzı 1-2 oyunda 1 saat zaman geçirme onun dışında sosyal medya, yine de 1000TL'ye değer bir fark varsa M.23ü düşünürüm ama M23 kutu içeriği bakımından da bayağı zayıf sanırsam adaptör yok diye biliyorum.

M23 önerir misin çevrem onu öneriyor ful şu an.

Herkes uzun kullanımda donma kasma vs demiş ve RAM'in yetersiz kalacağından bahsetmiş ama ben çok fazla oyun oynamadigim icin bir sorun yaşayacağımı sanmıyorum sizde böyle sorunlar oldu mu uzun kullanimda.

Hocam ikinci el önerdiğim cihazlar bu cihazdan daha iyi.

Herkes uzun kullanımda donma kasma vs demiş ve RAM'in yetersiz kalacağından bahsetmiş ama ben çok fazla oyun oynamadigim icin bir sorun yaşayacağımı sanmıyorum sizde böyle sorunlar oldu mu?

Geç cevap verdim kusura bakmayın bizde yeni 2 ay önce aldık bir tane diğerini de iş yerinde kullanıyoruz ona da 9 ay oldu hiçbir sıkıntısı yok. RAM yetersizliği hakkında ise hissettirmiyor diyebiliriz ama bu cihaza 6 veya 8 RAM seçeneği olsaydı çok daha iyi olurdu. Kutu içeriği olarak çok zayıf sadece 1 tane SIM çıkartma iğnesi ve kablosu çıkıyor. ben bu cihazı savunuyorum. aldıktan sonra pişman oluncak bir cihaz değil

Yeni konular

Geri
Yukarı