5500XT Kilitlenme Sorunu

Sedat34

Decapat
Arkadaşlar 5500XT ekran kartı kullanıyorum sistemimde boşta kitlenmeler oluyor hangi sürümü kullanmalıyım 20.4.2 kullandım kitledi. Donanımsal olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O seride çoğu kullanıcı bu aralar sorun yaşıyor. Window sürümün güncel olsun öncellikle. Sonrasında DDU ile AMD sürücünü silip bir eski sürüm ile dene, sorun devam ederse 2 eski sürüm ile denersin.

Önerdiğin bir sürüm var mı ? Herkes bir şey diyor. Benimde iyice kafam karıştı 19 sürümü iyi diyorlar ama bakacağım duruma göre onu da deneyeceğim.
Kernel Power hatası.
Windows olay görüntüleyicisinden bakar mısın kitlenince hangi hatayı veriyor?
Kernel Power hatası.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile silip en güncel driveri dene. Eski driver kullanınca çeşitli oyunlarda tam performansta kullanamıyorsun veya başka sorunlar olabiliyor ama AMD WHQL driver çıkarmadığı için maalesef eski driver kurmak zorundasın. 19'dan kalma driver kullanacaksan zaten direkt kartı iade et veya satmaya çalış. PSU nedir? Sorunun ekran kartından olduğundan emin misin yani başka ekran kartıyla deneme şansın var mı? Sözde sorunsuz denen 5500 XT ile bile şu sıralar sorun yaşanmaya başladı ki zaten alınmaması gereken bir kart.

Önerdiğin bir sürüm var mı ? Herkes bir şey diyor. Benimde iyice kafam karıştı 19 sürümü iyi diyorlar ama bakacağım duruma göre onu da deneyeceğim.
Kernel Power hatası.

Kernel Power hatası.
Ses driverları çakışınca olabiliyor kernel power hatası, winx + x, aygıt yöneticisi,ses video oyun kısmından amd high definition audio device ve kulaklığın dışındakilere sağ tıklayıp devre dışı bırak yap. Ayrıcı görev yöneticisi başlangıç kısmından ses driverını devre dışı bırak.

Geri
Yukarı