550TL mekanik klavye önerisi

Daha fazla  
Merhaba, direkt konuya geçmek istiyorum uzun süredir mekanik klavye almak istiyordum ancak pek bilgim yok. 550TL limitim var. Gerçek mekanik klavye önerir misiniz? Marka, Switch türü, numerik tuşlar vb. önemli değil. Teşekkürler.

Merhabalar. Mekanik klavye değil ama onun tadında "Logitech G G213 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi"ni öneririm. Güncel fiyatı 528TL olarak görünüyor. Daha önce Logitech G413 Mekanik klavyesini kullanıyordum, çok kötüydü. Tuşlar daha birkaç ay içinde çıkmaya başladı yerinden, sık kullanılan tuşlar basmamaya başladı, sert basmak gerekiyordu. Logitech G G213 beklentimin ötesinde kaliteli ve iyi bir ürün olmuş. Sıvı dökülmesine karşı dayanıklı, özelleştirilebilir tuşları mevcut falan. Aklında olsun. :) Saygılarımla.

5-6 ay kullandıktan sonra ses çıkarması artıyor ve geceleri sıkıntı çıkartıyor.
Hocam o klavye markasına ve switch’e bağlı. Büyük ihtimalle kullandığınız switch kalitesizdi çünkü membran klavyelere göre daha uzun ömürlüdürler.

Merhaba, direkt konuya geçmek istiyorum uzun süredir mekanik klavye almak istiyordum ancak pek bilgim yok. 550TL limitim var. Gerçek mekanik klavye önerir misiniz? Marka, Switch türü, numerik tuşlar vb. önemli değil. Teşekkürler.

Hocam sahte mekanik klavyeyi ilk defa sizden duyuyorum. Klavye olarak 550 liraya şu an biraz zor. Galax Stealth 03 öneririm.

Geri
Yukarı