550W PSU, AMD R9 390'a yeterli mi?

Sapphire resmi sitesinde 750W öneriyor.

_20180423_131539.JPG

Ayrıca R9 390'ın 375W tükettiğini yazıyor. PSU 550'nin tamanını verebiliyor mu? Çünkü geriye 175W kalıyor. Sistemin geri kalanı için yeterli miktar gibi ama PSU ne kadar verimli?

Benim görüşüm; sistem zorlandığında belki tekleme yapabileceği yönünde.

Son düzenleme:
Sapphire resmi sitesinde 750W öneriyor.

Eki Görüntüle 293445

Ayrıca R9 390'ın 375W tükettiğini yazıyor. PSU 550'nin tamanını verebiliyor mu? Çünkü geriye 175W kalıyor. Sistemin geri kalanı için yeterli miktar gibi ama PSU ne kadar verimli?

Benim görüşüm; sistem zorlandığında belki tekleme yapabileceği yönünde.

Bende böyle düşünüyorum. Ancak hala kararsızım ve daha fazla PSU'ya para veremem.

Belki de hiç sorun çıkmayacak ama çıkarsa daha fazla zarar edersin. Kumar oynama bence, az daha koy üzerine, gerekirse geç al.

Belki de hiç sorun çıkmayacak ama çıkarsa daha fazla zarar edersin. Kumar oynama bence, az daha koy üzerine, gerekirse geç al.

4 yıl bunu bekledim. Daha fazla bekleyemem. Ekran kartı olarak da GTX 980 alacağım sanırım. Çünkü hem daha ucuz hem de daha performanslı. 2. el olarak 1300 TL'ye buldum. Peki bu PSU, GTX 980'i besleyebilir mi? Ben besler diye düşünüyorum. 165W enerji harcayan bir kartı besler gibi. Önerilerinizi bekliyorum. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı