5600X için fan önerisi

Bornedleader

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 5600X stock fan çok sesli çalışıyor, değiştirmek istiyorum. Almışken de bir daha değiştirmeye gerek kalmayacak bir ürün alma niyetindeyim. PC 7/24 açık kullanılıyor aktif olarak. Tavsiyeleriniz ne olur? Şimdiden teşekkürler...

Baktığım ürünler arasındaydı tekrar döneyim.

Bütçe sıkıntım yok ama uçuk kaçık şeyler alma niyetinde değilim.

CM ML240 V2 alabilirsin gayet yeterli olarak çalışıyor.

Bakayım hocam teşekkürler.

Bir de esasen dediğim gibi ses konusunda muazzam hassasım bunlar arasında hangisi ses konusunda daha iyidir?

Bir de esasen dediğim gibi ses konusunda muazzam hassasım bunlar arasında hangisi ses konusunda daha iyidir?
ML 240 V2 de sessiz modda 56-58 arasınde geziyor hem oyun oynayıp aynı anda yayın yaparken ses konusunda başarılı ve soğutmada da başarılı.

Oyun içinse SE 224XT yeterli olue fakar render OC gibi zorlayan işleri kullanacaksanız buna bakın.

Ben Scythe fuma 2

Sanırım bu ürün satışı artık yok ya da ben bulamadım.

ML 240 V2 de sessiz modda 56-58 arasınde geziyor hem oyun oynayıp aynı anda yayın yaparken ses konusunda başarılı ve soğutmada da başarılı.

120 olanı yetersiz mi kalır bunun?

Oyun içinse SE 224XT yeterli olue fakar render OC gibi zorlayan işleri kullanacaksanız buna bakın.

Yayın vs yapmıyorum hocam sadece oyun. Aynı anda 3 oyun açık olduğu için zorluyor işlemciyi sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı