5600X ve RX 5500 XT Pulse sistem ne kadar eder?

Eklenmiyor ve cidden ne AMD'ymiş %5 falan fazla verecek diye illaki 5600X olacak yani ve 5600X de dahili GPU yok ileriye dönük diyorsun da RTX 3080 falan aldın mı her türlü işlemci değişecek yaptığın şeyi hiç mantıklı bulmuyorum.

Kanka AMD fanboyluk mu ne dersen de ama ben AMD seviyorum. Intel'in müşterilerini kendi para politikasıyla ezdigini ve hiçbir zaman kullanıcıların yanında oldugunu dusunmedigim için almak istemiyorum evet cok satan bir işlemci oldu ama gercekten ben Ryzen mimarisi kullanmak istiyorum.

Kanka AMD fanboyluk mu ne dersen de ama ben AMD seviyorum. Intel'in müşterilerini kendi para politikasıyla ezdigini ve hiçbir zaman kullanıcıların yanında oldugunu dusunmedigim için almak istemiyorum evet cok satan bir işlemci oldu ama gercekten ben Ryzen mimarisi kullanmak istiyorum.

AMD diye de s****menin manası yok bence ben ancak bu kadar yardım edebilirim şu an piyasada hazır Ryzen sistem bulmak çok zor ve pahalı eninde sonunda Intel'e gitmek zorunda kalacaksın

İyi kazıklanmalar öyleyse. Benim tüm sistemim baştan aşağı AMD ama şu anda sıfır Ryzen almanın bir mantığı yok. İkinci el seve seve alabilirsin o ayrı, çünkü sıfırlarının şu anda satılması gereken fiyat o. 2020'de değiliz Intel fiyatları 1 arttıysa AMD 2 arttı. Talep nereye kayarsa onun fiyatını bilerek yukarı çekiyorlar.

Saçma. Git 6600 XT 11400F al işte ikisi de kafa işlemci ne yoruyorsun. Ötesi kazıklanmak ve bu bütçede 3060 alan kusura bakmasın da sa...'tır. 11400F ve 6600 XT'li sistemi alın ve güzel bir soğutucu yoksa sistem de ekleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı