5700 XT sistem vs 2060 sistem

İşlemciye yeni soğutucu almadan yapmam zaten :) kasada şöyle bir değişiklik yaptım. Bir de bir şey soracağım bende 1280/720 monitör var bir daha monitör almak istemiyorum HDMI to VGA iş yapar mı 5 6 ay?

RTX'in 2070 altı kartlarda düzgün FPS ile doya doya oynanabileceğini düşünmüyorum tamamen FPS'ye bakıyorum ben. Benim kafama takılan herkes çok ısınıyor Driver problemi var diyor problemlerle uğraşmak istemiyorum o kadar para verdikten sonra.

Aaa öncelikle çok özür dilerim, o Corsair PSU kesinlikle alınır. Görmemişim ve iyinin kötüsü demişim. PSU olarak onu tercih edin, Sharkoon almayın. Attığınız kasa güzel ama diğeri de iş görür. Karar size kalmış. HDMI to VGA idare edecektir sıkıntı olmaz, şimdiden hayırlı olsun.

Arkadaşlar, çok kararsız kaldım. Herkes ayrı kafadan konuşuyor. Biri diyor AMD çok ısınıyor, biri diyor ısınmıyor. En güzel açıklamayla bana izah edebilir misiniz hangisini seçmem gerekiyor?

Eki Görüntüle 636276

Eki Görüntüle 636282

Eki Görüntüle 636281

Hocam sistem gereksiz pahalı gibi geldi. Onun dışında Sapphire 5700 xt ısınma sorunu yok ya da asus 5700 xt oc evo modeli daha az ısınıyor donanım arşivi testini yaptı videosu YouTube da var. Ayrıca 5700 xt 2060'ın rakibi değil 2070'in rakibi.

Son olarak 5600 xt evo alıp kalan para ile 75 hz monitör alabilirsiniz.

Aaa öncelikle çok özür dilerim, o Corsair PSU kesinlikle alınır. Görmemişim ve iyinin kötüsü demişim. PSU olarak onu tercih edin, Sharkoon almayın. Attığınız kasa güzel ama diğeri de iş görür. Karar size kalmış. HDMI to VGA idare edecektir sıkıntı olmaz, şimdiden hayırlı olsun.
Sağolun Corsair'i tercih edeceğim.
Hocam sistem gereksiz pahalı gibi geldi. Onun dışında Sapphire 5700 xt ısınma sorunu yok ya da asus 5700 xt oc evo modeli daha az ısınıyor donanım arşivi testini yaptı videosu YouTube da var. Ayrıca 5700 xt 2060'ın rakibi değil 2070'in rakibi.

Son olarak 5600 xt evo alıp kalan para ile 75 hz monitör alabilirsiniz.
Monitörü sonradan para biriktirip alacağım ekran kartı düşürmeyi düşünmüyorum. Ama önerileriniz için sağolun.

Hocam sistem gereksiz pahalı gibi geldi. Onun dışında Sapphire 5700 XT ısınma sorunu yok ya da ASUS 5700 XT OC Evo modeli daha az ısınıyor donanım arşivi testini yaptı videosu YouTube'da var. Ayrıca 5700 XT 2060'ın rakibi değil 2070'in rakibi.

Son olarak 5600 XT Evo alıp kalan para ile 75 Hz monitör alabilirsiniz.

Gerek yok dediğinize sonradan monitör alabilir her zaman ekran kartına yatırım daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı