RTX 2060 vs 5700 XT

2 ay RTX 2060 kullandım, memnun kalmayınca zarar etmeden elden çıkartıp yerine 5700 XT sapphire nitro+ aldım. Çok büyük fark var aralarında. 5700 XT tokatlıyor diğer kartı

Maalesef 2K monitör alamam şimdilik, önceliğim ekran kartı. :)
5700 XT alıp birde FHD monitör alırsan dar boğaza girmiş olursun. o zaman o paralara boşuna 5700 XT alacağına daha ucuz olan rtx 2060 ekran kartı yeterli olur FHD için. yani kısacası 5700 XT nin hakkı 2k monitördür.

5700 XT alıp birde FHD monitör alırsan dar boğaza girmiş olursun. o zaman o paralara boşuna 5700 XT alacağına daha ucuz olan rtx 2060 ekran kartı yeterli olur FHD için.
Kesinlikle katılıyorum. Arkadaşın 2K monitörüyle kullandım 1-2 gün. Muazzam fark var. Monitör arayışındayım ben de

Eğer alacaksan 5700 XT almanı tavsiye ederim. İleride 2k monitör alırım diyorsan 5700 XT senin için iyi olacaktır.

15-20 FPS fark atıyor hocam illa 2K oynamak şart mı?

Bence çok zarar etmez. 2K 27" oynamanın keyfi bir başka(özellikle de LOL oynuyorsan) az bir miktar FPS düşüşü olsa da ki buna değer. Ben sadede F/P açısından önerdim. Darboğaz yapacağına RTX 2060+FHD monitörle gayet akıcı ve iyi bir FPS ile oynarsın, ekran kartından yaklaşık 1500 liraya kadar tasarruf edebilirsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı