5700 XT vs 2060 Super

Oynayacağım oyunlar CS:GO, LoL, Fortnite, PUBG gibi rekabetçi oyunlar. 1080P yüksek-Ultra ayarlarda oynamak istiyorum. Başka zaten oyun oynamam.

Bu oyunları oynayacaksan RTX 2060 Super, RX 5700XT almana gerek yok daha ucuz ekran kartları al, yeter. CS:GO, LoL, Fortnite basit oyunlar. PUBG'de düşük ayarlarda oynuyor çoğu oyuncu, yayıncı oyunun optimizasyonu kötü olduğu için.

GTX 1660 yeter üstüne çıkmaya gerek yok bu oyunları oynayacaksan.

Zamanında aynı ikilemde kalmıştım ve seçimimi 5700XT'den yana kullandım. Mutlumuyum diye sorarsan evet fazlasıyla mutluyum. Ben 5700XT Nitro + modelini aldım. Ama sizin yerinizde olsam Evoke versiyonuna yaklaşmazdım. Seçeneklerinizde sadece Evoke versiyonu varsa hiç düşünmeden 2060S alıp yolunuza devam etmeniz daha mantıklı davranış olur.

Bu oyunları oynayacaksan RTX 2060 Super, RX 5700XT almana gerek yok daha ucuz ekran kartları al, yeter. CS:GO, LoL, Fortnite basit oyunlar. PUBG'de düşük ayarlarda oynuyor çoğu oyuncu, yayıncı oyunun optimizasyonu kötü olduğu için.

Ama uzun zaman kullanacağım sistemi o yüzden hep güncel kalsın istiyorum. Arada BF 5 gibi multiplayer ama yüksek grafik içeren oyunları da oynarım bu yüzden lüzum görüyorum.

Yine de 1660'lı öneri sistemin varsa atar mısın ona da bakayım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı