5700 XT'den 2080 Super'e geçmek

gablov

Hectopat
Yer
Königsberg
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, 5700XT mi satıp üst seviye bir 2080 Super almak istiyorum. Oyunlarda bahsedilen NVIDIA kalitesini hisseder miyim? Artı performans olarak bana ne kadar şey katar. İşlemcim: 3700X
Bu arada 2. el alacağım için kartı adamın bilgisayarında nasıl test etmemi önerirsiniz?
(Kesinlikle garantisi olan bir kart alacağım ve 8 aydan yaşlı olmayacak.)

Elinizdeki kart güzel. 5700 XT yıllanan şarap gibi bir kart resmen. 2080S alacağım diyorsunuz. Öncelikle ne kadara alacaksınız?

Her ne kadar garantisi var ve 8 aydan yaşlı değil deseniz bile mining yapılmış olabilir kartla.

Elinizdeki kartla bir sorun yaşamıyorsanız ve stabilse ben çok mantıklı bulmadım şahsen, tabii fiyatlandırma ne kadar olacak orası da önemli.

2080S'e sahibim,9700K ile kullanıyorum.Şahsen aradaki FPS farkı çok önemli değil, RTX 20 serisinin en iyi fp kartı 2070S ve şu an da one denk karta sahipsiniz,NVIDIA kalite olarak tabiki daha iyi fakat siz bilirsiniz,çok farkettireceğibi sanmıyorum,hatta keşke 2070S alıp i9 alsaydım diyorum.

Elinizdeki kart güzel. 5700 XT yıllanan şarap gibi bir kart resmen. 2080S alacağım diyorsunuz. Öncelikle ne kadara alacaksınız?

Her ne kadar garantisi var ve 8 aydan yaşlı değil deseniz bile mining yapılmış olabilir kartla.

Elinizdeki kartla bir sorun yaşamıyorsanız ve stabilse ben çok mantıklı bulmadım şahsen, tabii fiyatlandırma ne kadar olacak orası da önemli.
Elindeki 5700 XT için 12500-13000 TL verecekler var. Sıfır 3070 Ti bile alabilir o paraya, ki 3070 Ti'nin oyun performansını anlatmaya gerek yok, 2080S'yi de 5700 XT'yi de paramparça eder. 5700 XT çok iyi mining getirisi olduğundan dolayı miningcilerin 1 numaralı kartı.

Apex Legends ve Days gone gibi bazı optimizasyonu çok çok iyi olmayan oyunlarda stutter fark ettim fakat bu ekran kartından çok da kaynaklı olduğunu düşünmüyorum belki yazılımdan belki oyundan. Nvidia deneyimlemek istiyorum. Kartımın bir sorunu yok. Fakat miningin geleceği açısından kartın fiyatı düşer mi artar mı bilemiyorum.
Satacağım fiyat: 14K
Alacağım fiyat:12K

Çoğu normal kullanıcı gibi duruyor. Sahibindeni uzun zamandır kullanırım ve mining yapan adamı az çok anlayacağımı düşünüyorum. ( Tabi ki kesin bir şey değil.)
Ayrıca fikir vermesi açısından test olarak ne uygulamalıyım adamın bilgisayarında?
Elindeki 5700 XT için 12500-13000 TL verecekler var. Sıfır 3070 Ti bile alabilir o paraya, ki 3070 Ti'nin oyun performansını anlatmaya gerek yok, 2080S'yi de 5700 XT'yi de paramparça eder. 5700 XT çok iyi mining getirisi olduğundan dolayı miningcilerin 1 numaralı kartı.

Lütfen sıfır 3070Ti'ın linkini atar mısınız?

Geri
Yukarı