5700XT driver sorunları bitti mi?

Arkadaşa RX 560 aldık aman aman bir daha AMD ekran kartına bulaşmama dileğiyle. Kendim 1650 Super kullanıyorum bir kere sorun yaşamadım.

AMD'de driver sorunu bitmez. Bir şeyi düzeltirken başka şeyleri bozuyorlar. 1,5 senedir AMD kart kullanıyorum ve adam gibi bir driver görmedim. Maalesef bir daha kart alacağım zaman NVIDIA tercih edeceğim.
Amd kadar kötü bir şey görmedim ben, driverleri gerçekten iğrenç 1050 Tİden RX580e geçtim ne değişti onu söyleyeyim performans arttı eyvallah ama Nvidia da bir sürü özellik var ayrıca adamlar özenle yapıyor işini, Amd Software ömrümü bitirdi daha 6 saat önce mavi ekran verdı 4 saat onla uğraştım.

AMD kadar kötü bir şey görmedim ben, driverleri gerçekten iğrenç 1050 Ti'den RX580E geçtim ne değişti onu söyleyeyim performans arttı eyvallah ama NVIDIA da bir sürü özellik var ayrıca adamlar özenle yapıyor işini, AMD software ömrümü bitirdi daha 6 saat önce mavi ekran verdı 4 saat onla uğraştım.

Vallaha ben şimdiye kadar öyle bir problemle karşılaşmadım çok şükür bir ara WattMan sıkıntısı yaşadım o kadar elektrikler kesilince oluyor bilgisayar tamamen kapanıyor diye o kadar başka bir sıkıntım yok yukarıda dediklerim dışında.

Asus ROG 6700XT aldım, daha önce MSI GamingX RTX 3070 kullanmış birisi olarak gayet memnunum.
Sanırım driverları bu sefer çözmüş AMD.

Ray Tracing henüz çok yaygın değil. O zamana kadar da zaten AMD bir şeyler geliştirir. DLSS var onu da kimisi çok övüyor kimisi ekranı çamur gibi yaptı diyor. Bilemiyorum. Benim için elzem değildi ve 6700XT aldım, ekran kararmasın benden mutlusu yok. Allah biliyor 5700XT ve hatta ondan önce Vega64 de bile çektim sıkıntısını.

Ray Tracing henüz çok yaygın değil. O zamana kadar da zaten AMD bir şeyler geliştirir. DLSS var onu da kimisi çok övüyor kimisi ekranı çamur gibi yaptı diyor. Bilemiyorum. Benim için elzem değildi ve 6700XT aldım, ekran kararmasın benden mutlusu yok. Allah biliyor 5700XT ve hatta ondan önce Vega64 de bile çektim sıkıntısını.

Bakalım ya durumumuz düzelsin biraz sıkışığız babamda diyor alalım diye bilmiyorum şu ETH de gitsin de kurtulalım bu kadar yüksek fiyatlardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı