5700XT kasa toplama yardımı

• Konuyu başlatan EArcy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 2B
Link atabilirsen cok guzel olur kardesim

Bu konuda resimlerini görebilirsiniz .
Fiyatları değişmiş olabilir ben aldığımdaki tutarları karşılarına yazdım.
XPG DDR4 3200 8GX2 RGB D41 AX4U320038G16-DR41 RED - 595₺
AMD RYZEN 5 2600 3.4GHz 16MB AM4 (65W) WRAITH FANLI BOX - 855₺
Sapphire Pulse AMD Radeon RX 5700 8GB 256Bit GDDR6 DX(12) - 2690₺
Aerocool Airhawk Duo 600W 80+ Cam Yan Panel Adreslenebilir Duo RGB Fanlı - 850₺
Gigabyte B450M AORUS ELITE AMD Anakart - 715₺
Sistemin videosu bu şekilde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Herkese merhaba arkadaşlar, ben Itopya, Sinerji ve İncehesap'tan olmak üzere 3 tane kasa topladım. 5700XT'li kasa istiyorum. Fiyatlarını ve özelliklerini aşağıya ekliyorum. Sizce hangisini seçmeliyim? Ya da bir değişiklik yapmalı mıyım? Bir de son olarak eğer daha iyi bir öneriniz varsa lütfen önerin. Her türlü öneriye sonuna kadar açığım. Şimdiden çok teşekkürler

İncehesap: 6826 TL. RAM Team T-Force Vulcan 8x2 3000MHz. Kasasını özelleştirdim ama tek içime sinmeyen noktası bu. Başka bir seçenek de sunmuyorlar :(

Eki Görüntüle 483613

Sinerji: 6862 TL.

Eki Görüntüle 483615

İtopya: 7193 TL

Eki Görüntüle 483616

Sizce hangisi seçilmeli? Ya da kasalardan herhangi birinde parça uyumsuzluğu olsun, değişmesi gereken bir şey var mı? Haftaya kasayı almayı planlıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.
bu sistem özelleştirilince daha uyguna geliyor.

@EmreKara. Hocam ekran kartınız oyunlarda kaç derece oluyor ve bunu yaparken fanlar yüzde kaçta çalışıyor?
Dün PUBG'ye girdim ultra ayar 1080p ortalama 67 derece ve fan hızına bakmadım ama normal sesi nasılsa aynı seste devam etti öyle turbo moda felan geçmedi yani.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı