5700XT ROG Strix Kullanıcılarının Dikkatine

Herkesin kendi tercihi ama ben MSI ın armor modeli dışında soğutma bakımından en iyi marka olduğunu düşünüyorum. (Armor serisi arkadaşımda var ve kart cehennem edasında çalışıyor)

2 sene strix 1060 kullandım hiç bir sıkıntı yoktu. Sonra rtx 2060 strix aldım 15 gün sonra fanı cortladı. 0 ı ile değişti değişende 2 ay sonra cortladı. Sonra dedim ki neden msi almadım. Son 1 senede çıkan asus lar problemli ve ayrıca fan cortlaması sadece strix te değil dual serilerinde de var

Tasarım olarak
2 sene strix 1060 kullandım hiç bir sıkıntı yoktu. Sonra rtx 2060 strix aldım 15 gün sonra fanı cortladı. 0 ı ile değişti değişende 2 ay sonra cortladı. Sonra dedim ki neden msi almadım. Son 1 senede çıkan asus lar problemli ve ayrıca fan cortlaması sadece strix te değil dual serilerinde de var
Kardeşim hiç uğraşma thh ne ver

ASUS NVIDIA tarafında pek sorunlu olmuyor ve Strix harici ürününü de önermiyorum. Strix'ler dışındakileri resmen üvey evlat muamelesi yapıyor. Kalitesiz ve dandik parçalar kullanıyor. Hatta 1600 serisinde Strix modellerinde VRM ve VRAM soğutması yok. Alacaksanız da en düşük 2060 almalısınız ASUS'da. EVGA varken yanına yaklaşmam birdahakine. AMD tarafında da MSI, Sapphire, Powercolor ve Gigabyte'a yönelmek lazım.

Görmeyenler için ASUS'dan açıklama geldi:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı