5700XT satılmalı mı?

Gulen arkadaşlar konu sahibinin 20 yaşında olup çalıştığının farkında olmaması çok komik adam aylık 900 lira kazanmak için miningle uğraşmak yerine kartı doğrudan okutmasi daha mantıklı olur.
Kazım yapacak olan ekran kartı, konu sahibi değil. Durduk yerden hem fazladan gelir elde etmiş olacak ve kartı satmak zorunda kalmayacak.
O kartın kazım gücü ile 5700 XT'nin bir mi? Konuya bu kadar uzaksınız yorum bari yapmayın.

@Özgür Adam
Hocam kartı satın almaya ya da piyasayı tek başınıza düşürmeye çalışıyorsunuz sanırım. Burada mesajlarınızı herkes görebiliyor hatırlatırım. Zaten 12000 TL'nin altında RX 5700 XT satış ilanı bile bulamazsınız.

Hocam RX 5700 XT ile RTX 3060 performans testlerini inceleyebilirsiniz. Bende 3070 kartıma 18bin TL istiyorum. Alan var mı tabii ki yok şişirme fiyatlar çok piyasada maalesef. O fiyatları oyuncu birisi asla vermez.

Hocam RX 5700 XT ile RTX 3060 performans testlerini inceleyebilirsiniz. Ben de 3070 kartıma 18bin TL istiyorum. Alan var mı tabii ki yok şişirme fiyatlar çok piyasada maalesef.
RTX 3060 110w 34 mh verirken RX 5700 XT 54mh 92w.
O fiyatları oyuncu birisi asla vermez.
Zaten ekran kartları bu fiyatlardayken üst seviye ekran kartı alabilecek oyuncu sayısı çok az.

Hocam RX 5700 XT ile RTX 3060 performans testlerini inceleyebilirsiniz. Bende 3070 kartıma 18bin TL istiyorum. Alan var mı tabii ki yok şişirme fiyatlar çok piyasada maalesef. O fiyatları oyuncu birisi asla vermez.
Fiyatları kimin alacağına göre mi belirliyoruz? Komik.
Piyasanın durumu ortada hocam maalesef ben de tutupda piyasanın çok altında satamam ki.
Hocam o arkadaşı takmayın. Kartınızın piyasası belli. Mining için en aranan kartlardan biri.

Yeni konular

Geri
Yukarı