5700XT vs 2070 Super

hasanaliothn

Decapat
Şöyle bir piyasaya baktığımda Gaming X Trio modelinin 6500 TL olduğunu görüyorum ama 5700XT'ler en fazla 5200TL, bütçe açısından da daha iyi, sizce 5700XT alınır mı?

Bekleyip 3060 veya 3070 almanızı öneririm. Ben de bu ikilemde kaldım fakat beklemeyi tercih edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki RTX sizce o kadar önemli bir şey mi? Genelde FPS oyunları oynarım.
Hikayeli oyunlar için gerçekçilik yaratmaktan başka bir şey değil bana göre. Eğer sadece FPS oyunları oynuyorsanız gerek yok.

Ben hikayeli oyunlar oynadığım için seviyorum Ray Tracing'i. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video gibilerini bulabilir, kendinize göre düşünce tarzı oluşturabilirsiniz.

Unutmadan söyleyeyim. DLSS 2.0 teknolojisini de kullanmak istiyorum, o yüzden de benim açımdan önemli bir şey.

Hikayeli oyunlar için gerçekçilik yaratmaktan başka bir şey değil bana göre. Eğer sadece FPS oyunları oynuyorsanız gerek yok.

Ben hikayeli oyunlar oynadığım için seviyorum Ray Tracing'i. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video gibilerini bulabilir, kendinize göre düşünce tarzı oluşturabilirsiniz.

Unutmadan söyleyeyim. DLSS 2.0 teknolojisini de kullanmak istiyorum, o yüzden de benim açımdan önemli bir şey.
Bende sırf DLSS 2.0 için RTX istiyorum.

Bence yeni seri AMD kartları da bekleyin çarşamba günü tanıtılacak. Kasım ortalarında piyasaya çıkar. Dolar korkunuz varsa ki çok haklı bir korku, paranızı dolara çevirip Black Friday (27 Kasım) de indirimlerden koparabildiğiniz kadar koparın.

Geri
Yukarı