RTX 2060 vs 2070 vs 2070 Super

Üzmez de yeni seri çıkınca pişman olacaksın askerlik girecek araya 4 ay için para vereceksin kart boşta yatacak ama yine de sen bilirsin para senin paran.

Şimdi zaten bu monitöre RTX 2060 gitmez. EVGA kötü bir marka değil, RTX 2070 Super varken RTX 2070'de alınmaz. Yine de siz düşündüğünüz modellerin linkini atabilir misiniz? Fiyat farkı önemli çünkü.

Alacağım model EVGA KO modeli, sanırım onun Backplate'i yok. Yurtdışından alacağım ben 2070SUPER 4.400 TL'ye denk geliyor. 2070 ROG STRIX 3.700 ve 2060 2.700 TL'ye denk geliyor.

Arkadaşlar selam herkese. Konu başlığında belirttiğim kartlardan birini alacağım. 2060 alırsam EVGA KO alacağım. 2070 alırsam ROG STRIX modelini alacağım. 2070 Super alırsam yine EVGA KO alacağım. İşlemci olarak R5 3600X var daha sistemi kurmadım yeni topluyorum. Sizden fikir isteme nedenim 4 ay sonra askere gideceğim lakin 4 ay bilgisayarsız duramayacağım için sistem topluyorum. İşin ilginç yanı ben askerde iken RTX 3000 serisi çıkacak. Tekrardan da kart almak istemiyorum alırsam da o farkı kapatacak bir kart olsun istedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu arada monitörüm Samsung LC27HG70QQMXUf.
3000 serisi %90 ihtimalle zaten bu kartlardan daha pahalı olacak. Bu bağlamda bütçeniz ve sabrınız var ise beklemelisiniz. Bana sorarsanız hiçbir anlamı yok. Söylediğiniz kartlar çok güncel şuan. Aralarında illaki fark olur ama uzun vadede ileride satıp, üstüne koyup upgrade yaparsınız. Belki 4000 serisi bile alırsınız. Ben olsam birini tercih eder beklemezdim. Ki zaten Ocak ayı askerlik var benim :D 2060S aldım.

3000 serisi %90 ihtimalle zaten bu kartlardan daha pahalı olacak. Bu bağlamda bütçeniz ve sabrınız var ise beklemelisiniz. Bana sorarsanız hiçbir anlamı yok. Söylediğiniz kartlar çok güncel şu an. Aralarında illaki fark olur ama uzun vadede ileride satıp, üstüne koyup upgrade yaparsınız. Belki 4000 serisi bile alırsınız. Ben olsam birini tercih eder beklemezdim.

Arkadaş haklı yeni seri ucuz olmayacaktır paran yoksa bekleme bence de.

Arkadaş haklı yeni seri ucuz olmayacaktır paran yoksa bekleme bence de.

Para var da sabırsızım model takıntım var sadece. ROG STRIX 2070 vs EVGA 2070SUPER KO. Ve sanırım KO'da backplate yok soğutması korkuttu biraz 3 fanlı modele göre.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı