5700XT vs 2070 Super

2070 al yoluna devam et AMD işlemci alınır ama AMD ekran kartı alınmaz.
AMD kullanan birçok kullanıcı var ve çoğu uygun fiyata daha performanslı kart aldığı için memnun. Tabii ki hata oranı yüksek (önceki kartımda başıma geldi) fakat bütün ürünleri de sorunlu değil.

Bütçeye bağlı bu işler.

AMD kullanan birçok kullanıcı var ve çoğu uygun fiyata daha performanslı kart aldığı için memnun. Tabii ki hata oranı yüksek (önceki kartımda başıma geldi) fakat bütün ürünleri de sorunlu değil.

Bütçeye bağlı bu işler.

Hatta hocam genelde donanımsal bir tek bazı 3. parti kartların soğutması kötü oluyor onun dışında genel olarak tüm sorunlar yazılımsal. Eğer driverlar stabil ise model ile alakalı hiçbir sorun yaşamazsınız. Bu kötü soğutmalı kartlar da bu arada sadece AMD tarafında yok. NVIDIA tarafında da bazı ucuz modeller kötü soğutmalara sahip olabiliyor.

Hatta hocam genelde donanımsal bir tek bazı 3. parti kartların soğutması kötü oluyor onun dışında genel olarak tüm sorunlar yazılımsal. Eğer driverlar stabil ise model ile alakalı hiçbir sorun yaşamazsınız. Bu kötü soğutmalı kartlar da bu arada sadece AMD tarafında yok. NVIDIA tarafında da bazı ucuz modeller kötü soğutmalara sahip olabiliyor.
MSI RX 5700 Gaming X kullanıyorum ve 60-70 dereceyi geçtiğini pek görmedim. LoL, Valorant, Zula gibi oyunlarda 60 derece, fan açınca altında zaten 😄 PUBG, The Division 2, Dying Light, Crossout tarzı oyunlarda da 70 civarı. Şu yazılım sorununu çözse daha da iyi olacak.

MSI RX 5700 Gaming X kullanıyorum ve 60-70 dereceyi geçtiğini pek görmedim. LoL, Valorant, Zula gibi oyunlarda 60 derece, fan açınca altında zaten 😄 PUBG, The Division 2, Dying Light, crossout tarzı oyunlarda da 70 civarı. Şu yazılım sorununu çözse daha da iyi olacak.

Son driverlar stabil diyorlardı. Siz sorun yaşadınız mı son sürümlerde?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    166,7 KB · Görüntüleme: 26

Geri
Yukarı