5799TL sistem nasıl?

Anakartta en azindan M2 yuvasi olabilirmis. Onun disinda kasayi ve PSU'yu degistirmenizi oneririm. SSD de pek iyi degil. RAM'i ise butce varsa simdi, yoksa ileride 2X8 yapmayi unutmayin. Alternatif bir sistem bulursam mesaji guncellerim.

SSD'yi çıkar Patriot Burst al.
Anakart MSI B460M PRO yap.
RAM X2 olsun + ya bas.
İstersen işlemci 10400F de olur.
Ekran kartı ise Palit olacak.
ssd:Patriot Burst PBU240GS25SSDR 2.5” 240 GB SATA 3 SSD Fiyatları ve Özellikleri
Ama bunda işlemcin iyi olacak
Senin attığında ekran kartı sana kalmış sadece oyun için ise senin attığını SSD apacer yapıp RAM X2 olunca kasa da Corsair olunca olur.

Anakartta en azindan M.2 yuvasi olabilirmis. Onun disinda kasayi ve PSU'yu degistirmenizi oneririm. SSD de pek iyi degil. RAM'i ise butce varsa simdi, yoksa ileride 2x8 yapmayi unutmayin. Alternatif bir sistem bulursam mesaji guncellerim.

M.2 kullanacağımı pek sanmıyorum zaten HDD seçeneği olsa onu seçerdim yani pek fark etmiyecek benim için :)
RAM X2 olsun + ya bas.
SSD:Patriot Burst PBU240GS25SSDR 2.5” 240 GB SATA 3 SSD Fiyatları ve Özellikleri
Senin attığında ekran kartı sana kalmış sadece oyun için ise senin attığını SSD apacer yapıp RAM X2 olunca kasa da Corsair olunca olur.
RAM X2 olsun + ya bas.
SSD:Patriot Burst PBU240GS25SSDR 2.5” 240 GB SATA 3 SSD Fiyatları ve Özellikleri

Stok yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı