RX580 sistem nasıl?

Anladım, dediğim gibi 6600 alabilirsin zaten o işlemci max olarak o kartı bi şekil besler. 4K civarı temiz bulunur. Paranın hepsini harcamak istersen 6600XT alabilirsin ama onda darboğaz biraz daha çok olur ama kullanıma engel değil. 6600XT bariz daha güçlü bir kart.
Tamam çok teşekkür ederim yorumunuz için kararımı rx 6600 den yana kullanicam geriye kalan ilede orta seviye bir kulaklık alirim

Tamam çok teşekkür ederim yorumunuz için kararımı rx 6600 den yana kullanicam geriye kalan ilede orta seviye bir kulaklık alirim
Mantıklı karar, oyun testinide atayım, 10100 10100F ile aynı kafan karışmasın, sadece seninkinde dahili gpu var ekran kartsız sistem çalışır yani,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mantıklı karar, oyun testini de atayım, 10100 10100F ile aynı kafan karışmasın, sadece seninkinde dahili GPU var ekran kartsız sistem çalışır yani,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biliyorum zaten ekran kartını bıraz gec alaacagım ıcın GPU'lu olanı tercıh ettım.

Yeni konular

Geri
Yukarı