Elektronik 5800x3D 6952,45 TL

Aşırı güçlü, boyundan büyük işler yapıyor, 13900K sanıyor kendini. :D Ayrıca DDR4 ile kurulacak en güçlü sistem bu işlemci ile mümkün bence.

Hocam ben de 2 gündür arkadaşım için araştırıyorum ve en son şunda karar kıldık, onun da konusunu açtım cevap bekliyorum. TDP'si yüksek bi işlemci çünkü.
Bende Silverstone pf240 sıvı soğutucu var 70 derecelerde takılıyor cyberpunkta.
SE-224-XT bu işlemciyi soğutabilir mi acaba?

Cyberpunk benim gördüğüm işlemcinin en ısındığı oyun. 70 derece iyi değer bence.
Bana da çok gelmedi hocam. Bu arada bı program undervolt yapabiliyorsunuz sıcaklık değeri de bayağı iyi iniyor. Eğer soğutucu yetmezse öyle yaparsınız. Performans %4-5 düşüyor ama.

Not aldım dostum bunun B660 Mortar'dan eksiği veya fazlası nedir anlamadığım için soruyorum.

MSI kurarsan inan bana fan ayari MSI Center vs kanser olursun bu karti al her yonuyle sağlam bir kart Gigabyte Center on numara sistemini sessiz calistirmak istersen sana her seceneği sunuyot ve sorunsuz bir program ayrica kartin yapisida çok sağlam ben MSI ASUS sonra Gigabyte'a geçtim ASUS'ta guzel ama arasinda 1500 TL'ye yakin rakam var tavsiyem budur MSI uzak dur🙃

MSI kurarsan inan bana fan ayari MSI Center vs kanser olursun bu karti al her yonuyle sağlam bir kart Gigabyte Center on numara sistemini sessiz calistirmak istersen sana her seceneği sunuyot ve sorunsuz bir program ayrica kartin yapisida çok sağlam ben MSI ASUS sonra Gigabyte'a geçtim ASUS'ta guzel ama arasinda 1500 TL'ye yakin rakam var tavsiyem budur MSI uzak dur🙃
MSI center neden kanser olsun ki sorunsuz kullanıyorum. Anakart seçerken vrm yapısını gözönünde bulundurun.

Geri
Yukarı