5G için iPhone 12 alınır mı?

caqmaemre

Hectopat
iPhone 12 (11K) iPhone 11 Pro Max(12.2K)
Şimdi bu telefonların en büyük özelliklerinden birisi 5G. Ve birisi A13 diğeri 14 Bionic. Ayriyeten 11 Pro Max 4K batarya 12 ise 2, 8K batarya.
Ve 11 Pro Max 6, 54 inc 12 ise 6, 1 inc. Şimdi iki telefondan birisini almak istiyorum. Bana Android önermeyin ben uzun vadeli düşünen birisiyim. Siz olsanız hangisini alırsınız? Önerilerinizi almak istiyorum.

Şimdi bu telefonların en büyük özelliklerinden birisi 5G. Ve birisi A13 diğeri 14 Bionic. Ayriyeten 11 Pro Max 4K batarya 12 ise 2, 8K batarya.
Ve 11 Pro Max 6, 54 inc 12 ise 6, 1 inc. Şimdi iki telefondan birisini almak istiyorum. Bana Android önermeyin ben uzun vadeli düşünen birisiyim. Siz olsanız hangisini alırsınız? Önerilerinizi almak istiyorum.
Ben şuanda 11 pro kullanıyorum eger şimdi bi telefon alsam alacagım telefon 12 pro olurdu ancak Türkiye'de 5g henüz yok ve muhtemelen 5 6 yıl daha 5g nin yaygınlaşmasını bekliyecegiz o yüzden Türkiye şartlarında sadece 5g var diye telefon alınmaz bence.
Benim tercihim 1 sene fazladan yazılım desteği ve daha güçlü donanım oldugu için 12 olurdu.

Şöyle bir soru sormak istiyorum bilgisi olanlar yazabilir; Türkiye'de 5G'nin dağılımı, operatörlerin planları ne olacak? Örneğin hala 4.5G'nin sağlıklı şekilde kullanılabildiğini söylemek zor, en azından benim tecrübeme göre. Sağlıklı kullanılan yerlerde ise bence gayet yeterli daha hızlısına ihtiyaç var olduğunu düşünmüyorum ihtiyaçları ve kullanımımı düşününce. Bence alırken bunu düşünerek seçim yapmak lazım. Ben sanırım Iphone 11 Pro Max alırdım. Diğer özellikler 5G'den daha öncelikli olurdu benim için.

Kesinlikle iPhone 12 derim. Bence 11 ile 11 Pro arasındaki en önemli fark ekrandı ki 12 serisinde 12 ile 12 Pro ekranı da aynı. Lidar tarayıcı gibi çoğu kişi için gereksiz şeylerle işin yoksa iPhone 12 ile 12 Pro neredeyse aynı bile denebilir 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı