5S'lerde WhatsApp çalışıyor mu?

Şu an kullanılabilir mi bilmiyorum ancak şu an kullanabilseniz bile yakında kesilir diye düşünüyorum. Yakın derken 1, 1.5 yıl.
Kesilmez hocam. İPhone 4 örneği var. İPhone 4, 2010 yılında çıktı. Ve 10 yıllık ömrü boyunca Whatsapp desteğini aldı. Şubat 2020'de ise kesildi. İPhone 5S ise daha 7 yaşında. En az 2-3 yılı var. Mevcut sürümü İOS 12 eski bir sürümde değil. İPhone 4, İOS 7'de kalmıştı. İOS 12'ye hala güvenlik güncellemeleri de geliyor. Kesmezler kolay kolay desteğini.

Kesilmez hocam. İPhone 4 örneği var. İPhone 4, 2010 yılında çıktı. Ve 10 yıllık ömrü boyunca Whatsapp desteğini aldı. Şubat 2020'de ise kesildi. İPhone 5S ise daha 7 yaşında. En az 2-3 yılı var. Mevcut sürümü İOS 12 eski bir sürümde değil. İPhone 4, İOS 7'de kalmıştı. İOS 12'ye hala güvenlik güncellemeleri de geliyor. Kesmezler kolay kolay desteğini.
Doğru diyorsunuz, düzenledim mesajı.

Android değil bu kardeşim. Aldıktan 5 yıl sonra bile güncelleme gelir. Öyle Android gibi 1 defa veya hiç gelmeme gibi bir durum söz konusu değil. Sen cihazını sürekli güncel tut. Tabii ama senin ki 5S. Ne kadar daha güncelleme alır. Ne kadar daha çalışır bilmem.

Android değil bu kardeşim. Aldıktan 5 yıl sonra bile güncelleme gelir. Öyle Android gibi 1 defa veya hiç gelmeme gibi bir durum söz konusu değil.
Android ile Whatsapp'ın ne alakası var? Whatsapp güncellemelerini Google mı veriyor?
Gördüğün gibi 2011'de çıkan Android Ice Cream sürümü 9 yıl boyunca aktif olarak çalışmış.
Her durumda Android'e çamur atmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı