6.000 - 9.000 TL Laptop Tavsiyesi

fatihveliioglu

Decapat
Merhabalar arkadaşlar. Bir arkadaşa bu fiyat aralığın da gaming laptop lazım, tavsiyelerinizi bekliyorum. Bir tek isteği önemli, o da ekran kartı ve işlemcisi güçlü olsun. Bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Ekran kartı şunlar olabilir;
  • GTX 1060
  • GTX1660
  • GTX 1660 Ti
  • GTX 1070

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz 2.el alabilirsiniz. Bir Gaming Laptop kullanıcısı olarak, laptoptan sonra, mouse, pad, klavye, kulaklık ve monitöre ihtiyacınız olacak. Bunlar hep ekstra para. Technopat'ta bir ilan var bakın derim. Ayrıca Upgrade edilmiş. Yanında da monitör veriyor. Tabii satılmış olabilir emin değilim. Ben sizin yerinizde olsam bunu alırım.

Temiz 2.el alabilirsiniz. Bir Gaming Laptop kullanıcısı olarak, laptoptan sonra, mouse, pad, klavye, kulaklık ve monitöre ihtiyacınız olacak. Bunlar hep ekstra para. Technopat'ta bir ilan var bakın derim. Ayrıca Upgrade edilmiş. Yanında da monitör veriyor. Tabii satılmış olabilir emin değilim. Ben sizin yerinizde olsam bunu alırım.

Klavye maus ve ekran elinde mevcut durumda ondan dolayı sıkıntımız yok

2 gün önce Hepsiburada indirimleri ile 9.056 liraya satılıyordu. Tekrar yakalarsanız bu fiyata alırsınız.

MSI ve ASUS'lar gereksiz pahalı. 10 serisine de RTX desteği gelecek veya geldi tam emin değilim. Ben 2.el almanızdan yanayım temiz kullanılmış hem. Ha derseniz ki sıfır alacam o zaman Monster bakın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı